DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger reagoval na výhru Keity nad Paradeiserem: V mých očích vyhrál...

Ivan Buchinger reagoval na výhru Keity nad Paradeiserem: V mých očích vyhrál Rony

Ivan Buchinger je současným držitelem dvou pásů organizace OKTAGON MMA. Pochopitelně byl zvědavý na duel Ronyho Paradeisera a Losene Keity, který se uskutečnil na turnaji OKTAGON 31, protože vítěz tohoto zápasu se automaticky stal vyzyvatelem šampiona lehké váhy.

Losene Keita, který ve svém prvním zápase v největší tuzemské MMA organizaci porazil Karola Ryšavého už v 1. kole, tentokrát absolvoval, proti Ronymu Paradeiserovi, celých pět kol.

Belgický “Černý panter” nakonec zvítězil na body, ale diváci po zápase vzdali hold i slovenskému bojovníkovi, který předvedl heroický výkon.

A jak se ke svému příštímu soupeři Keitovi vyjádřil Ivan Buchinger?

“Byl to velmi dobrý zápas, ale v mých očích ho vyhrál Rony. Byl techničtější než jeho soupeř, měl kontrolu na zemi a velmi se mi líbily jeho takedowny. Na druhou stranu měl Keita větší převahu v poškození. Na zemi však nic neukázal. Když on tvrdí, že nejsem komplexní bojovník, tak já říkám, že jím není on. Pokud ho dostanu na zem, bude se mnou mít velké problémy.”

Zdroj: Kaocko

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ