DomůCZ/SK MMAPromotér OKTAGONU Pavol Neruda: V zahraničí nás vidí jako největší evropskou organizaci....

Promotér OKTAGONU Pavol Neruda: V zahraničí nás vidí jako největší evropskou organizaci. V tomto roce se ukážeme také za hranicemi

Jako tvář největší české organizace je nejvíce vidět Ondřej Novotný, který komentuje turnaje a dělá spousty dalších aktivit ohledně MMA. Veledůležitou roli však hraje i jeho slovenský kolega, kterým je Pavol Neruda.

Zdroj: OKTAGON MMA

Právě on, v nedávném rozhovoru pro YouTube kanál Světoví, prozradil, že i když to vypadá, že si turnaj užívá, tak 80% času něco řeší. V rozhovoru jsme se dozvěděli také zajímavé informace ohledně plánované expanze organizace do zahraničí.

„Je to hrozně milé překvapení. Možná ani my sami se nevidíme tak, jak nás vidí v zahraničí. Takový je můj pocit. Vážně nás vidí jako největší evropskou organizaci. Něco, k čemu vzhlíží. Je to opravdu zajímavé,” okomentoval Neruda to, jak v zahraničí vnímají organizaci OKTAGON MMA.

OKTAGON se v poslední době totiž stává více populární i za hranicemi Česka a Slovenska. Zápasí zde čím dál více zahraničních bojovníků a je tak jen otázkou času, kdy se OKTAGON poprvé ukáže za hranicemi. A ten čas by mohl přijít již velmi brzy.

Z úst promotérů již delší dobu zaznívá, že právě rok 2022 bude rokem, kdy se OKTAGON poprvé představí za hranicemi. Nejpravděpodobnější destinací je Německo, protože tam není MMA na takové úrovni a v samotné organizaci již několik Němců zápasí. Organizace by se pak ráda dostala i do jiných zemí. Cílem expanze je oslovit domácí publikum konkrétní země a udělat z turnaje v dané zemi sportovní svátek, na který se fanoušci budou těšit.

Celý rozhovor, s jedním z šéfů OKTAGONU, si můžete poslechnout zde:

Zdroj: Yotube Světoví

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ