DomůCZ/SK MMAPromotér OKTAGONU Pavol Neruda: V zahraničí nás vidí jako největší evropskou organizaci....

Promotér OKTAGONU Pavol Neruda: V zahraničí nás vidí jako největší evropskou organizaci. V tomto roce se ukážeme také za hranicemi

Jako tvář největší české organizace je nejvíce vidět Ondřej Novotný, který komentuje turnaje a dělá spousty dalších aktivit ohledně MMA. Veledůležitou roli však hraje i jeho slovenský kolega, kterým je Pavol Neruda.

Zdroj: OKTAGON MMA

Právě on, v nedávném rozhovoru pro YouTube kanál Světoví, prozradil, že i když to vypadá, že si turnaj užívá, tak 80% času něco řeší. V rozhovoru jsme se dozvěděli také zajímavé informace ohledně plánované expanze organizace do zahraničí.

„Je to hrozně milé překvapení. Možná ani my sami se nevidíme tak, jak nás vidí v zahraničí. Takový je můj pocit. Vážně nás vidí jako největší evropskou organizaci. Něco, k čemu vzhlíží. Je to opravdu zajímavé,” okomentoval Neruda to, jak v zahraničí vnímají organizaci OKTAGON MMA.

OKTAGON se v poslední době totiž stává více populární i za hranicemi Česka a Slovenska. Zápasí zde čím dál více zahraničních bojovníků a je tak jen otázkou času, kdy se OKTAGON poprvé ukáže za hranicemi. A ten čas by mohl přijít již velmi brzy.

Z úst promotérů již delší dobu zaznívá, že právě rok 2022 bude rokem, kdy se OKTAGON poprvé představí za hranicemi. Nejpravděpodobnější destinací je Německo, protože tam není MMA na takové úrovni a v samotné organizaci již několik Němců zápasí. Organizace by se pak ráda dostala i do jiných zemí. Cílem expanze je oslovit domácí publikum konkrétní země a udělat z turnaje v dané zemi sportovní svátek, na který se fanoušci budou těšit.

Celý rozhovor, s jedním z šéfů OKTAGONU, si můžete poslechnout zde:

Zdroj: Yotube Světoví


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ