UFC 264: Ilia Topuria zdemoloval Ryana Halla

Neporažený Ilia Topuria (11-0) si na turnaji UFC 264 v Las Vegas připsal nejcennější vítězství své kariéry, když v prvním kole knokautoval Ryana Halla (8-2).

Zdroj: UFC

Od začátku souboje se Hall bezstarostně kymácel do stran s nízko spuštěnýma rukama a neustále se pokoušel dostat na nohy svého soupeře. Topuria se dobře bránil Hallovu wrestlingu a vyhýbal se zemi jako čert kříži.

Bylo k vidění poměrně málo úderů. Hall se občas pokusil o otočku, ale Topuria byl ve střehu. Ve druhé polovině prvního kola Topuria několikrát zasáhl Američana tvrdými háky. V jednu chvíli se dokonce zdálo, že je Hall trochu zraněný, ale tlak Gruzínce ustál.

V posledních vteřinách prvního kola se Hall opět pokusil o otočku, ale Ilia Topuria zkrátil vzdálenost a srazil Halla k zemi. Gruzínský bojovník využil příležitosti a Ryanovy nevýhodné pozice a zasypal ho kanonádou úderů. Američan ztratil vědomí!

Čtyřiadvacetiletý gruzínský bojovník si tak připsal třetí vítězství pod hlavičkou UFC. Zároveň tak přerušil čtyřzápasovou sérii Hallových výher.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA