DomůUFCJon Jones bojuje s démony a říká, že už 60 dní neměl...

Jon Jones bojuje s démony a říká, že už 60 dní neměl ani kapku alkoholu

Jon Jones se rozhodl pochlubit se svým fanouškům, že je již 60 dní střízlivý. Připomeňme, že “Bones” byl před dvěma měsíci zatčen v Las Vegas. Zápasník byl obviněn z domácího násilí, při kterém měl napadnout svou snoubenku.

Zdroj: UFC

Jon Jones měl v minulosti mnohokrát problémy se zákonem. Po posledním prohřešku, který se odehrál v Las Vegas, bojovník oznámil, že už nikdy nebude pít alkohol. Řekl, že během své kariéry utrpěl častá poranění hlavy a jejich následky ve spojení s alkoholem jeho tělo prostě nezvládá.

Nyní “Bones” informoval fanoušky, že je již 60 dní střízlivý a nemíní na tom nic měnit.

“Zůstaňte střízliví, zůstaňte ostražití! Váš protivník, ďábel, obchází jako řvoucí lev a hledá, koho by sežral. Po tom, co se stalo v Las Vegas, mohl být konec s mou rodinou, mým životem i kariérou. Bůh však se mnou měl jiné plány. 60 dní střízlivosti a počítáme dál…”

Po svém posledním prohřešku proti zákonu byl Jones (26-1, 1 NC) vyhozen z klubu Jackson Wink MMA a nedávno trénoval s Henrym Cejudem. Bývalý šampion UFC v polotěžké váze věří, že se do klece UFC vrátí ve druhém čtvrtletí roku 2022. Jon Jones je mnohými odborníky považován za nejlepšího bojovníka bez rozdílu vah v historii UFC.

“Bones” nebojoval v oktagonu od února 2020, kdy porazil Dominicka Reyese. Nyní chce debutovat v královské divizi UFC a oznámil, že bude bedlivě sledovat zápas Francise Ngannoua s Cirylem Ganem, protože by se rád utkal s vítězem tohoto zápasu. Na svém kontě má vítězství nad Danielem Cormierem, Alexanderem Gustafssonem, Gloverem Teixeirou, Anthonym Smithem a mnoha dalšími skvělými bojovníky.

Zdroj: Twitter Jon Jones


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ