DomůUFCJon Jones bojuje s démony a říká, že už 60 dní neměl...

Jon Jones bojuje s démony a říká, že už 60 dní neměl ani kapku alkoholu

Jon Jones se rozhodl pochlubit se svým fanouškům, že je již 60 dní střízlivý. Připomeňme, že “Bones” byl před dvěma měsíci zatčen v Las Vegas. Zápasník byl obviněn z domácího násilí, při kterém měl napadnout svou snoubenku.

Zdroj: UFC

Jon Jones měl v minulosti mnohokrát problémy se zákonem. Po posledním prohřešku, který se odehrál v Las Vegas, bojovník oznámil, že už nikdy nebude pít alkohol. Řekl, že během své kariéry utrpěl častá poranění hlavy a jejich následky ve spojení s alkoholem jeho tělo prostě nezvládá.

Nyní “Bones” informoval fanoušky, že je již 60 dní střízlivý a nemíní na tom nic měnit.

“Zůstaňte střízliví, zůstaňte ostražití! Váš protivník, ďábel, obchází jako řvoucí lev a hledá, koho by sežral. Po tom, co se stalo v Las Vegas, mohl být konec s mou rodinou, mým životem i kariérou. Bůh však se mnou měl jiné plány. 60 dní střízlivosti a počítáme dál…”

Po svém posledním prohřešku proti zákonu byl Jones (26-1, 1 NC) vyhozen z klubu Jackson Wink MMA a nedávno trénoval s Henrym Cejudem. Bývalý šampion UFC v polotěžké váze věří, že se do klece UFC vrátí ve druhém čtvrtletí roku 2022. Jon Jones je mnohými odborníky považován za nejlepšího bojovníka bez rozdílu vah v historii UFC.

“Bones” nebojoval v oktagonu od února 2020, kdy porazil Dominicka Reyese. Nyní chce debutovat v královské divizi UFC a oznámil, že bude bedlivě sledovat zápas Francise Ngannoua s Cirylem Ganem, protože by se rád utkal s vítězem tohoto zápasu. Na svém kontě má vítězství nad Danielem Cormierem, Alexanderem Gustafssonem, Gloverem Teixeirou, Anthonym Smithem a mnoha dalšími skvělými bojovníky.

Zdroj: Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ