DomůUFCJon Jones naznačil, kdy by se rád vrátil do oktagonu UFC

Jon Jones naznačil, kdy by se rád vrátil do oktagonu UFC

Jon Jones na svých sociálních sítích odpověděl jednomu z fanoušků na dotaz, jestli má aktuálně nabídku k zápasu. Bývalý šampion polotěžké váhy UFC napsal, že nemá, ale rád by se do oktagonu vrátil v červnu nebo červenci.

Jon Jones (MMA 26-1-1 NC, UFC 20-1-1 NC) se v oktagonu neukázal více než dva roky. Ve svém posledním zápase, který se uskutečnil na turnaji UFC 247, porazil Dominicka Reyese kontroverzním rozhodnutím rozhodčích.

V srpnu 2020 pak Jones uvolnil svůj pás šampiona polotěžké váhy a oznámil úmysl přejít do váhy těžké. Od té doby se “Bones” potýkal s právními problémy a dohadoval se s organizací UFC kvůli svému platu.

Jon Jones je rekordmanem UFC v počtu úspěšných obhajob pásu šampiona. Dosud jej obhájil jedenáctkrát.

Zdroj: Twitter MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ