DomůCZ/SK MMAMikhail Ragozin vzkazuje Terminátorovi: Přestaňme si hrát na schovávanou! Pojďme do klece...

Mikhail Ragozin vzkazuje Terminátorovi: Přestaňme si hrát na schovávanou! Pojďme do klece a ukažme, kdo je silnější

V poslední době se v souvislosti s budoucím soupeřem Karlose Vémoly velice často skloňuje jméno Mikhaila Ragozina. Elitní ruský bojovník patří do první “padesátky” světového žebříčku polotěžké váhy a byl by pro Terminátora skutečnou výzvou.

Zdroj: Russian Cagefighting Championship (RCC)

29letý Mikhail Ragozin je bezpochyby jednou z největších hvězd ruské organizace Russian Cagefighting Championship (RCC). Ve světovém žebříčku polotěžké váhy, který sestavuje portál Fightmatrix, aktuálně figuruje na 45. místě. K souboji Ragozina s Vémolou mělo dojít už v roce 2019, ale Karlos se několik dní před zápasem zranil. V poslední době se však zdá, že se možná blýská na lepší časy. O potenciálním souboji nyní hovoří oba bojovníci i jejich organizace.

Mikhail Ragozin a jeho trenér Martin Wodecki se naposledy k zápasu s Vémolou vyjádřili v rozhovoru pro MMA bez masky:

“Je čas ukončit všechny tyto rozhovory a všechny hry na schovávanou. Je čas jít do klece a tam ukázat, kdo je ten silnější. Už dva roky se o to snažíme. Tak pojďme do té klece ukázat, kdo je silnější.”

“Po dohodě s majitelem a ředitelem RCC bude Mikhail uvolněný. Samozřejmě, když o to OKTAGON požádá. A to i k případné obhajobě. Mikhail nemá problém přijet do České republiky. Jsme připraveni uvolnit Mikhaila, když o tom budeme vědět včas. Máme jednoznačné povolení od majitele a ředitele organizace RCC. A Mikhail to samozřejmě chce.”

Sledovat všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete také ZDE.

Mikhail Ragozin dal už mnohokrát najevo, že o zápas s Karlosem Vémolou velice stojí. Teď má navíc svolení mateřské organizace RCC. Je tak jisté, že nyní je na tahu samotný Terminátor a také vedení organizace OKTAGON.

Ragozin se v rozhovoru vyjádřil také k osobě Viktora Pešty, který jej po turnaji OKTAGON 24 vyzval na souboj. Ruský bojovník řekl, že se zápasu s Peštou nebrání, ale první na řadě je Vémola.

Zdroj: Instagram MMA bez masky


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ