DomůCZ/SK MMAMikhail Ragozin vzkazuje Terminátorovi: Přestaňme si hrát na schovávanou! Pojďme do klece...

Mikhail Ragozin vzkazuje Terminátorovi: Přestaňme si hrát na schovávanou! Pojďme do klece a ukažme, kdo je silnější

V poslední době se v souvislosti s budoucím soupeřem Karlose Vémoly velice často skloňuje jméno Mikhaila Ragozina. Elitní ruský bojovník patří do první “padesátky” světového žebříčku polotěžké váhy a byl by pro Terminátora skutečnou výzvou.

Zdroj: Russian Cagefighting Championship (RCC)

29letý Mikhail Ragozin je bezpochyby jednou z největších hvězd ruské organizace Russian Cagefighting Championship (RCC). Ve světovém žebříčku polotěžké váhy, který sestavuje portál Fightmatrix, aktuálně figuruje na 45. místě. K souboji Ragozina s Vémolou mělo dojít už v roce 2019, ale Karlos se několik dní před zápasem zranil. V poslední době se však zdá, že se možná blýská na lepší časy. O potenciálním souboji nyní hovoří oba bojovníci i jejich organizace.

Mikhail Ragozin a jeho trenér Martin Wodecki se naposledy k zápasu s Vémolou vyjádřili v rozhovoru pro MMA bez masky:

“Je čas ukončit všechny tyto rozhovory a všechny hry na schovávanou. Je čas jít do klece a tam ukázat, kdo je ten silnější. Už dva roky se o to snažíme. Tak pojďme do té klece ukázat, kdo je silnější.”

“Po dohodě s majitelem a ředitelem RCC bude Mikhail uvolněný. Samozřejmě, když o to OKTAGON požádá. A to i k případné obhajobě. Mikhail nemá problém přijet do České republiky. Jsme připraveni uvolnit Mikhaila, když o tom budeme vědět včas. Máme jednoznačné povolení od majitele a ředitele organizace RCC. A Mikhail to samozřejmě chce.”

Sledovat všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete také ZDE.

Mikhail Ragozin dal už mnohokrát najevo, že o zápas s Karlosem Vémolou velice stojí. Teď má navíc svolení mateřské organizace RCC. Je tak jisté, že nyní je na tahu samotný Terminátor a také vedení organizace OKTAGON.

Ragozin se v rozhovoru vyjádřil také k osobě Viktora Pešty, který jej po turnaji OKTAGON 24 vyzval na souboj. Ruský bojovník řekl, že se zápasu s Peštou nebrání, ale první na řadě je Vémola.

Zdroj: Instagram MMA bez masky

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ