DomůCZ/SK MMADvojnásobný šampion Ivan Buchinger není v OKTAGONU spokojen. Odejde?

Dvojnásobný šampion Ivan Buchinger není v OKTAGONU spokojen. Odejde?

Donedávna ho znali pouze skalní fanoušci domácího MMA. Bylo to především z toho důvodu, že většinu své kariéry působil v zahraničí. Nyní však jednoznačně patří mezi největší hvězdy organizace OKTAGON MMA. Řeč je o dvojnásobném šampionovi Ivanu Buchingerovi, který kraluje jak lehké váze, tak váze pérové.

Naposledy se v akci předvedl v září loňského roku, když ve strhujícím zápase skolil Vojtu Barboríka na body. Následně měl jít do duelu o zisk rekordního třetího opasku, jenže to mu překazilo nepříjemné zranění kolene. Kvůli tomu se také v zápase delší dobu neobjevil. Nyní je však zpět.

Již tuto sobotu ho ve Frankfurtu čeká nepříjemná výzva v podobě Belgičana Losene Keity, který aktuálně v lehké váze drží dočasný opasek. Ten získal po výhře nad Paradeiserem v únoru tohoto roku na turnaji OKTAGON 31. A právě tento zápas Ivana trochu naštval.

„No jasně. Podle mě si OKTAGON hodně přál zápas Ronyho s Keitou, tak mě z toho prostě trochu vynechali. Nebylo to úplně fér. Zvlášť, když mi o jejich zápase vůbec nikdo neřekl. Ale už je to pryč, vyříkali jsme si to.“

Přesto ale není dvojnásobný šampion v organizaci úplně spokojený. Zaměstnavatele sice aktuálně měnit neplánuje, ale vše by se mohlo změnit v případě nějaké zajímavé nabídky.

„Jelikož jsem v OKTAGONU dvojnásobným šampionem, rozhodně bych nechtěl měnit organizaci. Ale zvlášť v této době je všechno o penězích. Když přijde jiná nabídka… neříkám, že musí být přímo z RFA, musím se rozhodnout na základě toho, co pro mě bude nejlepší.“

Zdroj: Kaocko

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ