DomůUFCUFC 263: Brandon Moreno je novým šampionem muší váhy UFC! Ukončil Figueireda...

UFC 263: Brandon Moreno je novým šampionem muší váhy UFC! Ukončil Figueireda před časem

Brandon Moreno doslova šokoval svět, když na turnaji UFC 263 porazil Deivesona Figueireda submisí ve třetím kole a stal se novým šampionem muší váhy UFC.

Zdroj: UFC

Brandon Moreno byl na začátku střetnutí aktivnějším bojovníkem. Předvedl několik přesných kopů a přímých úderů. Mexičan neztrácel čas a pravidelně útočil kombinacemi. Boj se odehrával především ve středu oktagonu. Statistika významných úderů byla jednoznačně na straně titulového vyzyvatele. Nakonec Moreno zasáhl Figueireda levým direktem, po kterém Brazilec padl na zem. Šampion však zůstal při vědomí a po krátké chvíli se mu podařilo vrátit se do postoje. První kolo se odehrávalo pod taktovkou Morena.

Na začátku druhého kola si bojovníci vyměnili několik úderů, ale již po několika vteřinách Figueiredo přesunul boj na zem. Brazilec se ocitl v half gardu a začal z této pozice usilovat o gilotinu. Brandonovi se nakonec podařilo ubránit a postavil se na nohy. Mexičan pak sám předvedl pěkný takedown. Moreno se pak snažil Figueireda kontrolovat na zemi, zatímco šampion útočil lokty zespodu. Druhé kolo se odehrávalo téměř výhradně na zemi.

Figueiredo musel zvýšit tempo a zaujmout agresivnější postoj. Moreno se však parádně dostal na záda šampiona. Mexičan hledal ukončení a nakonec se mu podařilo nasadit škrcení. Deiveson Figueiredo byl donucen odklepat a pás šampiona muší váhy tak změnil majitele.


Sleduj turnaj OKTAGON 25 ŽIVĚ a ZDARMA

Pirát, Rony, Veličković, vyostřené “derby” Ryšavý🆚 Bartl a samozřejmě titulová bitva o krále 👑 těžké váhy Buday vs. Minda. A mnohem víc! – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu večer.


Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol | Twitter ChillemDafoe | Twitter UFC Europe

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ