DomůUFCBlachowicz varuje Adesanyu před přechodem do polotěžké váhy: Skončíš jako Rockhold

Blachowicz varuje Adesanyu před přechodem do polotěžké váhy: Skončíš jako Rockhold

Ihned poté, co se Jan Blachowicz stal šampionem UFC polotěžké váhy, čelí nabídkám dalších bojovníků, kteří by se s ním rádi utkali v oktagonu. Jedním z nich je i šampion střední váhy Israel Adesanya.

Embed from Getty Images

Sám Blachowicz by proti takovému utkání nic nenamítal. Jako šampion se musí měřit jen s těmi nejlepšími a proto by s takovým zápasem souhlasil, i když si myslí, že by se průběh a výsledek souboje Adesanyovi nelíbil.

Polský šampion se ostatně o svůj názor na zápas s Adesanyou podělil v rozhovoru pro Submission Radio. Podle Janka by takový zápas skončil úplně stejně jako jeho souboj s Rockholdem – tedy brutálním knokautem.

“Může zkusit přejít do polotěžké váhy, ale pokud se pokusí získat můj pás, rychle se zase vrátí do své divize. Jestli se se mnou utká, skončí jako Rockhold.”

“I když trénuješ se zápasníky polotěžké váhy, pořád je to jen trénink. Samotný zápas vypadá úplně jinak. Když jdeš bojovat do vyšší váhy, tak pocítíš jinou sílu, jiné kardio, jiný timing. Všechno je nové. To by pro něj bylo nejtěžší, bylo by to pro něj úplně něco jiného. Já v té váze bojuji celý život. Jsem polotěžkou vahou po celou kariéru a pro mě to je normální. Pro něj by to ale bylo něco nového, něco, co by jej mohlo opravdu šokovat.”

Na turnaji UFC 253 Adesanya dominantním způsobem porazil Paula Costu, když jej knokautoval ve druhém kole. Neporažený “The Last Stylebender” je šampionem střední váhy od října 2019. Tehdy porazil Roberta Whittakera a sebral mu pás šampiona. Už delší dobu se také hovoří o potenciálním souboji Adesanyi s bývalým šampionem polotěžké váhy, Jonem Jonesem.

Adesanya pořád opakuje, že v budoucnosti k zápasu s “Bonesem” stoprocentně dojde, ale zajímá jej také souboj s Blachowiczem. Ten se stal šampionem polotěžké váhy na turnaji UFC 253, když porazil Dominicka Reyese. Zatímco Adesanyův nejbližší soupeř znám není, Blachowicz by se při své první obhajobě pásu šampiona měl utkat s vítězem zápasu Teixeira vs. Santos, ke kterému dojde 7. listopadu.

Zdroj: Submission Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ