DomůUFCVIDEO: UFC oslavila kulatiny a při této příležitosti připomněla svůj vůbec první...

VIDEO: UFC oslavila kulatiny a při této příležitosti připomněla svůj vůbec první turnaj

Před několika dny, konkrétně 12. listopadu, oslavila organizace UFC své 30. narozeniny. Při této příležitosti se americký MMA gigant rozhodl připomenout svůj vůbec první turnaj.

  Organizace UFC uspořádala svůj první galavečer 12. listopadu 1993. Akce se konala v Denveru v McNichols Sports Arena. Součástí galavečera byl turnaj, kterého se zúčastnilo osm bojovníků. Vítězem se stal legendární Royce Gracie, který za 104 sekund udolal Gerarda Gordeaua.

  Za zmínku stojí, že v té době zápasy nekončily bodovými rozhodnutími rozhodčích. Mohly být vyhrány knokautem, submisí nebo vhozením ručníku do klece. Vraťme se tedy v čase a připomeňme si historicky první galavečer UFC.

  Zdroj: YouTube UFC

  MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

  1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

  Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

  2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

  První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

  3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

  Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

  4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

  S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

  Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

  Sleduj náš FACEBOOK

  MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  SLEDUJ NÁS

  5,911FanoušciTo se mi líbí
  3,867SledujícíSleduj
  87SledujícíSleduj

  NEJČTENĚJŠÍ