DomůUFCColby Covington útočí na Jona Jonese: Skončil! Už nemá tu správnou šťávu

Colby Covington útočí na Jona Jonese: Skončil! Už nemá tu správnou šťávu

Colby Covington v poslední době více mluví, než zápasí. Teď si vzal na mušku další oběť. Způsobem sobě vlastním zkritizoval bývalého šampiona polotěžké váhy UFC Jona Jonese.

Zdroj: UFC

V loňském roce se Jon Jones vzdal pásu šampiona polotěžké váhy a rozhodl se přejít do váhy těžké. Všichni už viděli jeho zápas s Francisem Ngannou nebo tehdejším šampionem Stipe Miocicem. V březnu Ngannou Miocice porazil, sebral mu pás šampiona a vypadalo to, že zápasu Jones vs. Ngannou nic nebrání. “Bones” však chtěl za zápas s “The Predatorem” sumu, která se nelíbila šéfovi UFC. Vztahy mezi Jonesem a Whitem se poté dostaly na bod mrazu. White se dokonce vyjádřil v tom smyslu, že Jones už klidně nemusí v UFC vůbec zápasit.

Suchou nit na Jonu Jonesovi nyní nenechal Colby Covington.

“Ne, Jones nebude bojovat v těžké váze. Skončil. Už v sobě nemá tu správnou chemii. Už nemá tu správnou šťávu. Sám ví, že už je konec. Pokouší se tak naposledy vyjednat největší výplatu, jaká se vyjednat dá a doufá přitom, že to bude dostatek peněz na to, aby už nemusel do konce života nic dělat. Ale nemyslím si, že jej ještě někdy uvidíme v oktagonu.”

“Kdyby chtěl bojovat, už by to dávno udělal. Vrátil by se do polotěžké váhy a zápasil by s Janem nebo tak něco. Je malý na těžkou váhu. Chce si jen v zápase s Francisem pořádně vydělat. Ví, že by ho Ngannou knokautoval, tak se stará o to, aby vydělal co nejvíce peněz.”

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ