DomůUFCColby Covington útočí na Jona Jonese: Skončil! Už nemá tu správnou šťávu

Colby Covington útočí na Jona Jonese: Skončil! Už nemá tu správnou šťávu

Colby Covington v poslední době více mluví, než zápasí. Teď si vzal na mušku další oběť. Způsobem sobě vlastním zkritizoval bývalého šampiona polotěžké váhy UFC Jona Jonese.

Zdroj: UFC

V loňském roce se Jon Jones vzdal pásu šampiona polotěžké váhy a rozhodl se přejít do váhy těžké. Všichni už viděli jeho zápas s Francisem Ngannou nebo tehdejším šampionem Stipe Miocicem. V březnu Ngannou Miocice porazil, sebral mu pás šampiona a vypadalo to, že zápasu Jones vs. Ngannou nic nebrání. “Bones” však chtěl za zápas s “The Predatorem” sumu, která se nelíbila šéfovi UFC. Vztahy mezi Jonesem a Whitem se poté dostaly na bod mrazu. White se dokonce vyjádřil v tom smyslu, že Jones už klidně nemusí v UFC vůbec zápasit.

Suchou nit na Jonu Jonesovi nyní nenechal Colby Covington.

“Ne, Jones nebude bojovat v těžké váze. Skončil. Už v sobě nemá tu správnou chemii. Už nemá tu správnou šťávu. Sám ví, že už je konec. Pokouší se tak naposledy vyjednat největší výplatu, jaká se vyjednat dá a doufá přitom, že to bude dostatek peněz na to, aby už nemusel do konce života nic dělat. Ale nemyslím si, že jej ještě někdy uvidíme v oktagonu.”

“Kdyby chtěl bojovat, už by to dávno udělal. Vrátil by se do polotěžké váhy a zápasil by s Janem nebo tak něco. Je malý na těžkou váhu. Chce si jen v zápase s Francisem pořádně vydělat. Ví, že by ho Ngannou knokautoval, tak se stará o to, aby vydělal co nejvíce peněz.”

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ