DomůUFCUFC Norfolk: Brendan Allen přejel Toma Breese (video)

UFC Norfolk: Brendan Allen přejel Toma Breese (video)

Brendan Allen nedal Tomu Breesovi, který se do oktagonu UFC vrátil po dvouleté pauze, žádnou šanci.

Embed from Getty Images

Brendan Allen (14-3) rozdrtil Toma Breese (11-2) už v prvním kole utkání na turnaji UFC on ESPN+ 27 v Norfolku.

Brendan Allen wrestlingem ničil svého soupeře prakticky hned od začátku utkání. Breese nebyl schopen vymanit ze z Allenova neustálého tlaku a kontroly na zemi. Allen si s Breesem na zemi pohrál jako kočka s myší a vše zakončil kanonádou úderů, po kterých rozhodčí zápas ukončil.

https://twitter.com/i/status/1233910005109268480

Brendan Allen si připsal další výhru a jeho skóre v UFC je 2-0. Po utkání vyzval k souboji Trevina Gilese, v touze po odvetě za čtyři roky starou porážku.

Zdroj: UFC.com | Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ