DomůUFCUFC Norfolk: Jordan Griffin uškrtil TJ Browna (video)

UFC Norfolk: Jordan Griffin uškrtil TJ Browna (video)

Jordan Griffin přerušil šňůru dvou porážek v řadě a na turnaji v Norfolku porazil TJ Browna. Pravděpodobně se tak zachránil před propuštěním z UFC.

Embed from Getty Images

Jordan Griffin (18-7) vybojoval své první vítězství v UFC, když na turnaji UFC on ESPN+ 27 ve druhém kole uškrtil TJ Browna (14-7), kterému tak, při jeho debutu v UFC, připravil nepříjemné přivítání v největší světové organizaci MMA.

První kolo zápasu patřilo debutujícímu Brownovi. Hned první akcí otřásl Griffinem. Pak ho několik minut zpracovával u pletiva v klinči a pravidelně se snažil o porazy. Griffin měl své světlé chvíle paradoxně právě při těchto porazech, kdy se dvakrát snažil o gilotinu, ale Brownovi se z ní vždy podařilo utéci.

Na začátku druhého kola si oba bojovníci uštědřili pár úderů v několika ostrých výměnách. Brown se pak rychle pokoušel o wrestling a trápil Griffina na zemi.

Těžko říct, do jaké míry hrála svou roli u Browna nezkušenost nebo tréma z debutu v UFC, ale stále se znovu a znovu hnal do porazů, i když mu Griffin prakticky pokaždé hrozil gilotinou, což se Brownovi nakonec stalo osudným. Při jednom takovém pokusu o poraz přišla opět gilotina ze strany Griffina, ze které se už Brownovi nepodařilo vysvobodit a soupeř jej uškrtil.

https://twitter.com/i/status/1233891858474053632

Zdroj: UFC.com | Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ