UFC Norfolk: Jordan Griffin uškrtil TJ Browna (video)

Jordan Griffin přerušil šňůru dvou porážek v řadě a na turnaji v Norfolku porazil TJ Browna. Pravděpodobně se tak zachránil před propuštěním z UFC.

http://gty.im/1204218936

Jordan Griffin (18-7) vybojoval své první vítězství v UFC, když na turnaji UFC on ESPN+ 27 ve druhém kole uškrtil TJ Browna (14-7), kterému tak, při jeho debutu v UFC, připravil nepříjemné přivítání v největší světové organizaci MMA.

První kolo zápasu patřilo debutujícímu Brownovi. Hned první akcí otřásl Griffinem. Pak ho několik minut zpracovával u pletiva v klinči a pravidelně se snažil o porazy. Griffin měl své světlé chvíle paradoxně právě při těchto porazech, kdy se dvakrát snažil o gilotinu, ale Brownovi se z ní vždy podařilo utéci.

Na začátku druhého kola si oba bojovníci uštědřili pár úderů v několika ostrých výměnách. Brown se pak rychle pokoušel o wrestling a trápil Griffina na zemi.

Těžko říct, do jaké míry hrála svou roli u Browna nezkušenost nebo tréma z debutu v UFC, ale stále se znovu a znovu hnal do porazů, i když mu Griffin prakticky pokaždé hrozil gilotinou, což se Brownovi nakonec stalo osudným. Při jednom takovém pokusu o poraz přišla opět gilotina ze strany Griffina, ze které se už Brownovi nepodařilo vysvobodit a soupeř jej uškrtil.

https://twitter.com/i/status/1233891858474053632

Zdroj: UFC.com | Twitter

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA