DomůUFCUFC Norfolk: Jordan Griffin uškrtil TJ Browna (video)

UFC Norfolk: Jordan Griffin uškrtil TJ Browna (video)

Jordan Griffin přerušil šňůru dvou porážek v řadě a na turnaji v Norfolku porazil TJ Browna. Pravděpodobně se tak zachránil před propuštěním z UFC.

Embed from Getty Images

Jordan Griffin (18-7) vybojoval své první vítězství v UFC, když na turnaji UFC on ESPN+ 27 ve druhém kole uškrtil TJ Browna (14-7), kterému tak, při jeho debutu v UFC, připravil nepříjemné přivítání v největší světové organizaci MMA.

První kolo zápasu patřilo debutujícímu Brownovi. Hned první akcí otřásl Griffinem. Pak ho několik minut zpracovával u pletiva v klinči a pravidelně se snažil o porazy. Griffin měl své světlé chvíle paradoxně právě při těchto porazech, kdy se dvakrát snažil o gilotinu, ale Brownovi se z ní vždy podařilo utéci.

Na začátku druhého kola si oba bojovníci uštědřili pár úderů v několika ostrých výměnách. Brown se pak rychle pokoušel o wrestling a trápil Griffina na zemi.

Těžko říct, do jaké míry hrála svou roli u Browna nezkušenost nebo tréma z debutu v UFC, ale stále se znovu a znovu hnal do porazů, i když mu Griffin prakticky pokaždé hrozil gilotinou, což se Brownovi nakonec stalo osudným. Při jednom takovém pokusu o poraz přišla opět gilotina ze strany Griffina, ze které se už Brownovi nepodařilo vysvobodit a soupeř jej uškrtil.

https://twitter.com/i/status/1233891858474053632

Zdroj: UFC.com | Twitter


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ