DomůUFCZničí Gaethjeho i Makhacheva! Kevin Lee nepochybuje o Charlesi Oliveirovi

Zničí Gaethjeho i Makhacheva! Kevin Lee nepochybuje o Charlesi Oliveirovi

Kevin Lee, který měl v minulosti možnost bojovat s Charlesem Oliveirou, je přesvědčen, že stávající šampion bez problémů porazí Justina Gaethjeho i Islama Makhacheva.

Kevin Lee se v roce 2020, na turnaji UFC Fight Night 170, utkal s Charlesem Oliveirou, který ho ve třetím kole porazil na submisi.

Nyní se Oliveira, šampion lehké váhy, chystá na obhajobu svého pásu, v níž se utká s Justinem Gaethjem. Pokud Oliveira vyhraje, je na obzoru také potenciální zápas s Islamem Makhachevem. Kevin Lee je však stoprocentně přesvědčen, že pás majitele měnit nebude.

“Pokud jde o dovednosti, jsem přesvědčen, že Gaethjeho a Islama zničí. Je to nejlepší bojovník, jakému jsem kdy čelil. Jakmile náš zápas skončil, uvědomil jsem si, že je v naší váhové kategorii nejlepší.”

Charles Oliveira loni získal titul šampiona lehké váhy UFC, když porazil Michaela Chandlera. Na turnaji UFC 269 obhájil titul v souboji s Dustinem Poirierem. Brazilec je nyní na vlně deseti výher v řadě. Od roku 2018 zůstává neporažen.

V dalším zápase se Oliveira utká s Justinem Gaethjem. Zápas se uskuteční 7. května na UFC 274.

Zdroj: Just Scrap Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ