David Kozma vzkazuje Buchingerovi: Nepředbíhej Ivane! Počkej si, až na tebe přijde řada

Ivan Buchinger se netají tím, že by se rád stal trojnásobným šampionem organizace OKTAGON MMA a ke svým titulům v pérové a lehké váze tak přidal i titul ve váze veltrové. V této divizi však již dlouho kraluje šampion David Kozma.

Zdroj: OKTAGON MMA

Promotér Ondřej Novotný nemá s jejich vzájemným zápasem žádný problém a dokonce tvrdí, že Ivan nepotřebuje pro tuto váhovou kategorii žádný vstupní test a dokáže si zápas s Kozmou rovnou představit.

Kozma těsně po zápase Buchinger vs. Barborík řekl, že „Buki“ je na velterovou váhu příliš malý a že bude rád, když bude mít ve statistikách u jeho jména zelené políčko. Zároveň však Ivanovi připomněl povinnosti šampionů.

David Kozma souhlasí se zápasem s Ivanem Buchingerem, ale ne hned. To proto, že jej v prosinci čeká další obhajoba titulu proti vítězi zápasu Brito vs. Monster, který budeme moci sledovat 25. září na turnaji OKTAGON 28. Proto má v tuto chvíli pro Ivana jasný vzkaz, že i on by si měl plnit své povinnosti šampiona.

„Povinností šampiona je obhajovat svůj pás. V prosinci mě čeká obhajoba proti vítězi zápasu Monster vs. Brito. Takže nepředbíhej Ivane a počkej si, až na tebe přijde řada.“

„Zatím si splň povinnosti ve svých váhových kategoriích a v prosinci se můžeme bavit o našem zápase. Jinak gratuluji k výhře!“

Zdroj: Instagram David Kozma | MMA Fanatik

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ