DomůCZ/SK MMADavid Kozma vzkazuje Buchingerovi: Nepředbíhej Ivane! Počkej si, až na tebe přijde...

David Kozma vzkazuje Buchingerovi: Nepředbíhej Ivane! Počkej si, až na tebe přijde řada

Ivan Buchinger se netají tím, že by se rád stal trojnásobným šampionem organizace OKTAGON MMA a ke svým titulům v pérové a lehké váze tak přidal i titul ve váze veltrové. V této divizi však již dlouho kraluje šampion David Kozma.

Zdroj: OKTAGON MMA

Promotér Ondřej Novotný nemá s jejich vzájemným zápasem žádný problém a dokonce tvrdí, že Ivan nepotřebuje pro tuto váhovou kategorii žádný vstupní test a dokáže si zápas s Kozmou rovnou představit.

Kozma těsně po zápase Buchinger vs. Barborík řekl, že “Buki” je na velterovou váhu příliš malý a že bude rád, když bude mít ve statistikách u jeho jména zelené políčko. Zároveň však Ivanovi připomněl povinnosti šampionů.

David Kozma souhlasí se zápasem s Ivanem Buchingerem, ale ne hned. To proto, že jej v prosinci čeká další obhajoba titulu proti vítězi zápasu Brito vs. Monster, který budeme moci sledovat 25. září na turnaji OKTAGON 28. Proto má v tuto chvíli pro Ivana jasný vzkaz, že i on by si měl plnit své povinnosti šampiona.

„Povinností šampiona je obhajovat svůj pás. V prosinci mě čeká obhajoba proti vítězi zápasu Monster vs. Brito. Takže nepředbíhej Ivane a počkej si, až na tebe přijde řada.”

“Zatím si splň povinnosti ve svých váhových kategoriích a v prosinci se můžeme bavit o našem zápase. Jinak gratuluji k výhře!“

Zdroj: Instagram David Kozma | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ