DomůCZ/SK MMADavid Kozma vzkazuje Buchingerovi: Nepředbíhej Ivane! Počkej si, až na tebe přijde...

David Kozma vzkazuje Buchingerovi: Nepředbíhej Ivane! Počkej si, až na tebe přijde řada

Ivan Buchinger se netají tím, že by se rád stal trojnásobným šampionem organizace OKTAGON MMA a ke svým titulům v pérové a lehké váze tak přidal i titul ve váze veltrové. V této divizi však již dlouho kraluje šampion David Kozma.

Zdroj: OKTAGON MMA

Promotér Ondřej Novotný nemá s jejich vzájemným zápasem žádný problém a dokonce tvrdí, že Ivan nepotřebuje pro tuto váhovou kategorii žádný vstupní test a dokáže si zápas s Kozmou rovnou představit.

Kozma těsně po zápase Buchinger vs. Barborík řekl, že “Buki” je na velterovou váhu příliš malý a že bude rád, když bude mít ve statistikách u jeho jména zelené políčko. Zároveň však Ivanovi připomněl povinnosti šampionů.

David Kozma souhlasí se zápasem s Ivanem Buchingerem, ale ne hned. To proto, že jej v prosinci čeká další obhajoba titulu proti vítězi zápasu Brito vs. Monster, který budeme moci sledovat 25. září na turnaji OKTAGON 28. Proto má v tuto chvíli pro Ivana jasný vzkaz, že i on by si měl plnit své povinnosti šampiona.

„Povinností šampiona je obhajovat svůj pás. V prosinci mě čeká obhajoba proti vítězi zápasu Monster vs. Brito. Takže nepředbíhej Ivane a počkej si, až na tebe přijde řada.”

“Zatím si splň povinnosti ve svých váhových kategoriích a v prosinci se můžeme bavit o našem zápase. Jinak gratuluji k výhře!“

Zdroj: Instagram David Kozma | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ