DomůUFCPoslední let "Orla"! Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru

Poslední let “Orla”! Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru

Velký šok! Nikdo to nečekal a přesto se to stalo. Překvapivá zpráva pro fanoušky bojových umění – neporažený šampion Khabib Nurmagomedov ohlásil konec kariéry. Světovou scénu MMA tak opouští ta největší hvězda.

Embed from Getty Images

Po vítězství nad Justinem Gaethjem, v hlavním zápase galavečera UFC 254, ohlásil neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov, že to byl poslední zápas jeho kariéry.

Sotva speaker Bruce Buffer ohlásil výsledek zápasu, Khabib si začal sundávat tejpy z rukavic. Pomáhal mu při tom jeho tým. Po celou tuto dobu v sobě Khabib hledal sílu, aby dokázal pronést pár slov do mikrofonu. Bezprostředně po zápase se totiž rozplakal a jeho emoce mu dávaly pořádně zabrat.

V prvních slovech svého pozápasového rozhovoru poděkoval bohu za vše, čím jej obdaroval a vzápětí dodal, že zápas s Justinem byl posledním zápasem jeho kariéry. Poté symbolicky položil své rukavice na střed oktagonu.

Khabib řekl, že už dále nechce bojovat bez svého otce, který v letošním roce zemřel. Také dodal, že rozhodující vliv na jeho rozhodnutí měla jeho matka, která na něj po otcově smrti naléhala, aby už dále nebojoval. Slíbil jí, že zápas s Justinem bude posledním zápasem jeho života.

Odchází bojovník, který nikdy neprohrál. Odchází nejvíce dominantní zápasník historie UFC. Odchází G.O.A.T. – “THE GREATEST OF ALL TIME”.

Zdroj: Youtube UFC | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ