DomůCZ/SK MMADočkáme se odvety Végh vs. Vémola? Ondřej Novotný říká, že Attila má...

Dočkáme se odvety Végh vs. Vémola? Ondřej Novotný říká, že Attila má obrovské finanční požadavky, přesto nabídku dostal

Uvidíme odvetu zápasu století? Ondřej Novotný prozradil, že má v hlavě datum, kdy by tento zápas dával smyl, a také to, že Attila Végh dostal nabídku, která už nikdy nebude vyšší.

Foto: OKTAGON MMA

Mnozí fanoušci MMA si lámou hlavu nad možnou odvetou zápasu století. Bude nebo nebude? Na to zatím nikdo nezná relevantní odpověď.

Jisté je, že organizace OKTAGON MMA by o tento souboj zájem měla.

“Věk zatím není problém ani pro jednoho z nich. Máme termín, který je pro nás atraktivní. Attila má obrovské finanční nároky, Karlos také a jejich souboj by se v dnešní době nevyplatil. To nás brzdí a zároveň nás nic nenutí tlačit na termín. Jsme také smířeni s tím, že odveta se konat nebude. Není to zápas, kolem kterého by se organizace točila,” prozradil Ondřej Novotný v rozhovoru pro slovenský Sport.

Přiznal, že Attila Végh už má na stole nabídku, která vyšší už nikdy nebude. Rozhodnutí je tedy na bývalém šampionovi BELLATORU, který už dva roky nebojuje.

“Učinili jsme Attilovi nabídku s tím, že vyšší už nikdy nebude. Naopak, s postupem času se bude jen snižovat. Odpověď ještě nepřišla.”

Ondřej Novotný, spolumajitel a promotér organizace OKTAGON MMA, také oznámil (staro)nové tváře, které mohou posílit “stáj” lídra na československém trhu MMA. Řeč je o Patriku Kinclovi, který prohrál zápas o titul KSW s Roberto Soldićem, a Michalu Martínkovi s Tomášem Deákem z ruské organizace ACA.

“Je to možné u všech tří. I když u Deáka je to možná trochu těžší. Ale jsme dospělí a na všem se dá dohodnout. Jde hlavně o jeho představy o financích a budoucí kariéře.”

Martínek je bývalý šampion těžké váhy organizace OKTAGON MMA. Deák byl svého času také držitelem pásu organizace. Kincl naopak po prohře se Soldićem začal projevovat značný zájem o smlouvu s organizací OKTAGON MMA a odvetu s Karlosem Vémolou.

Další zajímavou posilou, která shodou okolností také dlouhodobě projevuje zájem o souboj s “Terminátorem”, bude v dohledné době Rus Michail Ragozin.

“Jsme domluvení na tom, že k tomu dojde. Otázkou je kdy, protože je momentálně zraněný,” prozradil Ondřej Novotný.

Zdroj: Šport | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ