Neděle, 27 listopadu, 2022
DomůCZ/SK MMAAttila Végh: Odveta s Karlosem Vémolou stále visí ve vzduchu

Attila Végh: Odveta s Karlosem Vémolou stále visí ve vzduchu

Attila Végh promluvil o odvetě s Karlosem Vémolou. Podle jeho slov se jednání obnovila, organizaci OKTAGON MMA nastínil své představy a teď už jen čeká, jak to vše dopadne.

Zápas století. Attila Végh v prvním kole knokautuje Karlose Vémolu. Vyprodaná O2 arena burácí. Moment, který definuje jednu éru českého a slovenského MMA.

Odvetu by chtěl vidět každý fanoušek MMA. Přišel covid, zdravotní problémy Karlose Vémoly a rýsující se dohoda o odvetě se oddálila.

„Před Karlosovým zraněním se už rýsovala dohoda o odvetě, ale potom se to stoplo,“ prozradil Attila Végh.

Bývalý šampion BELLATORU nastínil, v jakém stavu se jednání aktuálně nachází. „Odveta stále visí ve vzduchu. OKTAGONU jsem dal svou nabídku a teď už jen čekám, jestli na to kývnou nebo ne.“

Attila Végh: Karlos by měl být opatrný

Kvůli vážnému zranění ruky nebylo vůbec jisté, jestli bude moci český bojovník nadále pokračovat v MMA kariéře. Vrací se zpět, ale sám přiznává, že pokud se triceps opět utrhne, nebude možné ho znovu přišít a ruka bude handicapovaná. S vrcholovým sportem pak bude konec. V této souvislosti má Attila Végh pro Karlose dobře míněnou radu.

„Nějaká jednání o odvetě se obnovila, ale stále říkám, že na místě Karlita bych nešel ze zápasu do zápasu. Každý by si měl uvědomit svůj věk a on má už 36, ne 22,“ naráží Attila na frekvenci zápasů, které má naplánované Karlos Vémola. Už dva týdny po boxerském souboji s „Marpem“ totiž plánuje návrat k MMA na turnaji v německém Frankfurtu.

„Kdyby měl moji hlavu, možná by vynechal ty 2-3 zápasy a soustředil se jen na souboj se mnou. Udělal by se takový boom, že by se mu to možná i více vyplatilo. Ale já do jeho hlavy nevidím.“

„Každý má svůj život a on ví nejlépe, co má dělat. I já jsem v roce 2010 stihl pět zápasů během jednoho měsíce. Rok předtím jsem jich měl jedenáct. Ale byl jsem mladý a taková byla doba. Byla to největší hloupost a nezodpovědnost. Takový přístup nemá dlouhou životnost. To musí Karlos cítit sám. Já mu nemůžu radit,“ uzavírá Atiila Végh.

Zdroj: Šport

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ