DomůCZ/SK MMAAttila Végh: Odveta s Karlosem Vémolou stále visí ve vzduchu

Attila Végh: Odveta s Karlosem Vémolou stále visí ve vzduchu

Attila Végh promluvil o odvetě s Karlosem Vémolou. Podle jeho slov se jednání obnovila, organizaci OKTAGON MMA nastínil své představy a teď už jen čeká, jak to vše dopadne.

Zápas století. Attila Végh v prvním kole knokautuje Karlose Vémolu. Vyprodaná O2 arena burácí. Moment, který definuje jednu éru českého a slovenského MMA.

Odvetu by chtěl vidět každý fanoušek MMA. Přišel covid, zdravotní problémy Karlose Vémoly a rýsující se dohoda o odvetě se oddálila.

“Před Karlosovým zraněním se už rýsovala dohoda o odvetě, ale potom se to stoplo,” prozradil Attila Végh.

Bývalý šampion BELLATORU nastínil, v jakém stavu se jednání aktuálně nachází. “Odveta stále visí ve vzduchu. OKTAGONU jsem dal svou nabídku a teď už jen čekám, jestli na to kývnou nebo ne.”

Attila Végh: Karlos by měl být opatrný

Kvůli vážnému zranění ruky nebylo vůbec jisté, jestli bude moci český bojovník nadále pokračovat v MMA kariéře. Vrací se zpět, ale sám přiznává, že pokud se triceps opět utrhne, nebude možné ho znovu přišít a ruka bude handicapovaná. S vrcholovým sportem pak bude konec. V této souvislosti má Attila Végh pro Karlose dobře míněnou radu.

“Nějaká jednání o odvetě se obnovila, ale stále říkám, že na místě Karlita bych nešel ze zápasu do zápasu. Každý by si měl uvědomit svůj věk a on má už 36, ne 22,” naráží Attila na frekvenci zápasů, které má naplánované Karlos Vémola. Už dva týdny po boxerském souboji s “Marpem” totiž plánuje návrat k MMA na turnaji v německém Frankfurtu.

“Kdyby měl moji hlavu, možná by vynechal ty 2-3 zápasy a soustředil se jen na souboj se mnou. Udělal by se takový boom, že by se mu to možná i více vyplatilo. Ale já do jeho hlavy nevidím.”

“Každý má svůj život a on ví nejlépe, co má dělat. I já jsem v roce 2010 stihl pět zápasů během jednoho měsíce. Rok předtím jsem jich měl jedenáct. Ale byl jsem mladý a taková byla doba. Byla to největší hloupost a nezodpovědnost. Takový přístup nemá dlouhou životnost. To musí Karlos cítit sám. Já mu nemůžu radit,” uzavírá Atiila Végh.

Zdroj: Šport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ