DomůUFCJon Jones nebo Derrick Lewis? Francis Ngannou je připravený na oba

Jon Jones nebo Derrick Lewis? Francis Ngannou je připravený na oba

Nově korunovaný šampion těžké váhy UFC Francis Ngannou nejednou prohlásil, že chce být aktivním šampionem. V současné době však zatím není jasné, kdo bude jeho dalším soupeřem. Mnozí by si jej ale přáli vidět v souboji s Jonem Jonesem.

Zdroj: UFC

Populární “Bones” nedávno na svých sociálních sítích postoval několik zpráv, ve kterých se k případnému souboji s “The Predatorem” vyjádřil. V souvislosti s tímto zápasem se hovoří o Jonesově odměně ve výši 8 – 10 milionů dolarů. Podle Jonese však není taková částka dostačující. Na to ihned reagoval Derrick Lewis, který řekl, že 8 milionů by jej plně uspokojilo.

Francis Ngannou se nyní v rozhovoru pro portál MMA Fighting ke své budoucnosti vyjádřil a z jeho slov je patrné, že je mu prakticky jedno, jestli se utká s Jonesem nebo Lewisem, protože oba uznává jako velice kvalitní protivníky.

“Chtěl bych bojovat s Jonesem. Ale to je tak vše, co pro to můžu udělat. Nevím, jak vypadají jeho jednání s UFC. Opravdu nevím, ale není to moje věc. Soustředím se jen na sebe. Nemůžu říci Jonesovi, co má dělat. Bylo by super, kdyby k tomu zápasu došlo, ale pokud ne, nebudu sedět se založenýma rukama. On není jedinou možností.”

“Nabízí se další souboje. Například s Derrickem Lewisem. To by byl také skvělý zápas.”

Francis Ngannou se s Derrickem Lewisem už jednou utkal. Bylo to v červenci 2018. V zápase byl lepší Lewis a zvítězil jednomyslným rozhodnutím.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ