Jon Jones nebo Derrick Lewis? Francis Ngannou je připravený na oba

Nově korunovaný šampion těžké váhy UFC Francis Ngannou nejednou prohlásil, že chce být aktivním šampionem. V současné době však zatím není jasné, kdo bude jeho dalším soupeřem. Mnozí by si jej ale přáli vidět v souboji s Jonem Jonesem.

Zdroj: UFC

Populární “Bones” nedávno na svých sociálních sítích postoval několik zpráv, ve kterých se k případnému souboji s “The Predatorem” vyjádřil. V souvislosti s tímto zápasem se hovoří o Jonesově odměně ve výši 8 – 10 milionů dolarů. Podle Jonese však není taková částka dostačující. Na to ihned reagoval Derrick Lewis, který řekl, že 8 milionů by jej plně uspokojilo.

Francis Ngannou se nyní v rozhovoru pro portál MMA Fighting ke své budoucnosti vyjádřil a z jeho slov je patrné, že je mu prakticky jedno, jestli se utká s Jonesem nebo Lewisem, protože oba uznává jako velice kvalitní protivníky.

“Chtěl bych bojovat s Jonesem. Ale to je tak vše, co pro to můžu udělat. Nevím, jak vypadají jeho jednání s UFC. Opravdu nevím, ale není to moje věc. Soustředím se jen na sebe. Nemůžu říci Jonesovi, co má dělat. Bylo by super, kdyby k tomu zápasu došlo, ale pokud ne, nebudu sedět se založenýma rukama. On není jedinou možností.”

“Nabízí se další souboje. Například s Derrickem Lewisem. To by byl také skvělý zápas.”

Francis Ngannou se s Derrickem Lewisem už jednou utkal. Bylo to v červenci 2018. V zápase byl lepší Lewis a zvítězil jednomyslným rozhodnutím.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA