DomůUFCJon Jones nebo Derrick Lewis? Francis Ngannou je připravený na oba

Jon Jones nebo Derrick Lewis? Francis Ngannou je připravený na oba

Nově korunovaný šampion těžké váhy UFC Francis Ngannou nejednou prohlásil, že chce být aktivním šampionem. V současné době však zatím není jasné, kdo bude jeho dalším soupeřem. Mnozí by si jej ale přáli vidět v souboji s Jonem Jonesem.

Zdroj: UFC

Populární “Bones” nedávno na svých sociálních sítích postoval několik zpráv, ve kterých se k případnému souboji s “The Predatorem” vyjádřil. V souvislosti s tímto zápasem se hovoří o Jonesově odměně ve výši 8 – 10 milionů dolarů. Podle Jonese však není taková částka dostačující. Na to ihned reagoval Derrick Lewis, který řekl, že 8 milionů by jej plně uspokojilo.

Francis Ngannou se nyní v rozhovoru pro portál MMA Fighting ke své budoucnosti vyjádřil a z jeho slov je patrné, že je mu prakticky jedno, jestli se utká s Jonesem nebo Lewisem, protože oba uznává jako velice kvalitní protivníky.

“Chtěl bych bojovat s Jonesem. Ale to je tak vše, co pro to můžu udělat. Nevím, jak vypadají jeho jednání s UFC. Opravdu nevím, ale není to moje věc. Soustředím se jen na sebe. Nemůžu říci Jonesovi, co má dělat. Bylo by super, kdyby k tomu zápasu došlo, ale pokud ne, nebudu sedět se založenýma rukama. On není jedinou možností.”

“Nabízí se další souboje. Například s Derrickem Lewisem. To by byl také skvělý zápas.”

Francis Ngannou se s Derrickem Lewisem už jednou utkal. Bylo to v červenci 2018. V zápase byl lepší Lewis a zvítězil jednomyslným rozhodnutím.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ