DomůUFCBlíží se návrat Anthony Johnsona do UFC?

Blíží se návrat Anthony Johnsona do UFC?

Před nějakým časem Anthony Johnson (MMA 22-6) říkal, že se chce vrátit do UFC. Nejprve to vypadalo, že bude zápasit v těžké váze, později uvažoval, že se vrátí v polotěžké váze.

Embed from Getty Images

V jednom z loňských rozhovorů také mluvil o tom, na kdy plánuje svůj návrat do oktagonu.

“Nechci toho říkat příliš, protože ještě musíme s UFC dořešit několik věcí. Všechno ale jde správným směrem, takže nemám obavy. Chci se vrátit v dubnu nebo květnu, ale nejpravděpodobněji to bude až v červenci nebo srpnu.”

Nyní vypadá návrat Anthonyho Johnsona do UFC jako jasná věc. Na jeho twitterovém účtu se objevil poměrně konkrétní příspěvek:

Turnaj UFC 248 se uskuteční 7. března v Las Vegas a hlavním zápasem večera bude souboj mezi Israelem Adesanyou a Yoelem Romerem.

Zdroj:  lowkickmma.com | Twitter Anthony Johnson

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ