DomůUFCDana White ostře o Romerovi: "Vypadal tragicky"

Dana White ostře o Romerovi: “Vypadal tragicky”

Danu Whita, velice mírně řečeno, ani v nejmenším nepotěšil průběh zápasu večera na turnaji UFC 248.

Embed from Getty Images

Israel Adesanya v tomto zápase porazil Yoela Romera jednomyslným rozhodnutím. Průběh souboje však zklamal velké množství fanoušků. Oba zápasníci se prakticky do ničeho nepouštěli, rozdali velice málo úderů a diváci jim prakticky po celých pět kol bučením dávali jasně najevo, že se jim takové představení nelíbí.

Na tiskové konferenci po turnaji UFC 248 šéf organizace Dana White otevřeně kritizoval především Yoela Romera, jehož výkon v zápase označil za tragický.

“Nemluvil jsem po zápase s Romerem. Jeho výstup mi nedává žádný smysl. Myslel jsem, že vletí do oktagonu jako šílenec. To byl tragický zápas. K utkání je potřeba dvou zápasníků. A oba musejí chtít bojovat. Adesanya mohl v tomto utkání ztratit mnohem více. Když se Romero choval tak, jak se choval, není divu, že Adesanya bojoval takhle. Romero inkasoval tolik low kicků, že druhý den nebude chodit. Adesanya udělal jen to, co musel.”

“Yoel Romero přišel do oktagonu, postavil se doprostřed, ruce v krytu. To je zápas se šampionem, tvoje poslední šance na zisk titulu! Neměl jsi dostat tenhle zápas. To měl být zápas Paula Costy. Kdyby Costa nebyl zraněný, nikdy by Romero tuhle šanci nedostal. Měl tam jít a udělat všechno, aby ten zápas vyhrál. Ale on pro to neudělal vůbec nic.”

Na dotaz novinářů, jestli má Romero ještě nějakou šanci na titulový zápas v budoucnosti, White odpověděl:

“Šance na další titulový zápas pro Yoela Romera? Jsi blázen, že se na to vůbec ptáš. Dnes vypadal tragicky. Totálně zahodil svou šanci na zisk titulu. Možná se vrátí a bude zase tím Yoelem Romerem, kterého všichni známe, ale jestli ne, nemyslím si, že bude ještě dlouho zápasit.”

Pro Romera to byla první opravdová příležitost k zisku mistrovského titulu UFC ve střední váze. V minulosti bojoval s bývalým šampionem Robertem Whittakerem, ale neudělal váhu, takže v případě vítězství nemohl získat pás šampiona.

Zápasem, který na kartě UFC 248 naopak uchvátil Danu Whita, bylo utkání Weili Zhang s Joannou Jedrzejczyk. White o tomto souboji řekl, že se v budoucnosti dostane do Hall of Fame organizace UFC.

Zdroj: UFC.com


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ