DomůUFCZbláznil se? Paulo Costa hoří touhou po odvetě s Vettorim: Nerespektuji ho...

Zbláznil se? Paulo Costa hoří touhou po odvetě s Vettorim: Nerespektuji ho a chci ukončit jeho život

Paulo Costa se stal poněkud kontroverzní postavou UFC. Nejprve si před zápasem s Adesanyou dopřál láhev vína, poté nesplnil váhový limit v zápase s Marvinem Vettorim. Oba souboje prohrál a jeho hvězda hodně ubrala ze svého jasu.

Nyní se Paulo Costa nechal slyšet, že se znovu vrátí do střední váhy. Tím to ale nekončí. Jasně deklaroval, s kým se chce utkat. Jeho jedinou a jasnou volbou je Marvin Vettori. S italským bojovníkem Costa prohrál ve svém posledním zápase na body. Souboj byl tehdy docela vyhecovaný vzájemným trash talkem mezi oběma bojovníky. A Costa zřejmě ještě nevychladl.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Chci s ním bojovat hned,” prohlásil Costa v rozhovoru pro média. “To je jediný zápas, který mě zajímá. Nikdo jiný mě nezajímá. Ledaže by to bylo kvůli pásu, ale nejsem blázen. Nejsem blázen, abych si myslel, že teď dostanu zápas o pás.”

“Chci s ním bojovat. Je to jediný chlap, který mě zajímá. Zápas proti někomu jinému mě vůbec nezajímá. Dal jsem to vědět Danovi Whiteovi.”

“Nerespektuji ho,” pokračoval Costa. “Chci ukončit jeho život. Je to kr*tén, hlupák. Porazil mě a myslí si, že je někdo. A přitom je to obyčejný deb*l.”

“Vidíme blbce, který si ani neumí pořádně obléct trenýrky. Existuje fotka, na které má trenýrky obráceně a pořád si myslí, že je někdo. Utkám se s ním znovu. Alespoň takový je můj plán.”

“Neříkám, že chci bojovat s Vettorim kvůli tomu, že mě přeskočil v žebříčku. O to nejde. Chci to, protože je to kr*tén. Musím s ním bojovat. Musím tu porážku smazat. Chci, aby po té nakládačce, kterou mu uštědřím, nemohl alespoň rok bojovat. Chci mu ublížit. Zuřím.”

“Borrachinha” plánuje návrat do oktagonu UFC v dubnu. Ale podmiňuje to tím, že se utká s Vettorim. Bohužel si neuvědomuje, že po svých eskapádách není v pozici, kdy si může vybírat nebo dokonce Whiteovi říkat, co má dělat.

Poslední vítězství v oktagonu si Brazilec připsal v srpnu 2019, kdy porazil Yoela Romera. Později prohrál v mistrovském zápase s Israelem Adesanyou a loni v říjnu podlehl již zmíněnému Marvinu Vettorimu.

Sleduj turnaj UFC Vegas 47: Hermansson vs. Strickland ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase večera se utká Jack Hermansson s nevyzpytatelným Seanem Stricklandem. Na zápasové kartě dále uvidíme například tréninkového parťáka Natea Diaze Nicka Maximova, veterána Sama Alveye nebo přemožitele Lájoše Kleina Mikea Trizana. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 5.2. na neděli 6.2.

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ