DomůUFCUdělal obrovskou chybu - Kamaru Usman kritizuje Colby Covingtona

Udělal obrovskou chybu – Kamaru Usman kritizuje Colby Covingtona

Kamaru Usman je přesvědčený, že Colby Covington udělal obrovskou chybu, když odmítl zápas s Leonem Edwardsem, který se měl uskutečnit na jednom z březnových galavečerů UFC.

Zdroj: UFC

Poté, kdy se s Edwardsem nemohl utkat Khamzat Chimaev, který onemocněl Covidem, přišel Dana White, šéf UFC, s myšlenkou souboje mezi Edwardsem a Covingtonem. Jednání však nebyla úspěšná a nakonec se tak “Rocky” Edwards utká 13. března v Las Vegas s Belalem Muhammadem.

V rozhovoru pro portál MMA Junkie nyní Usman řekl, že Covington měl tento zápas přijmout.

“Myslím si, že udělal velkou chybu, obrovskou chybu. Kdo odmítá výplatu? On to udělal. To je strašné. Takhle to nejde dělat. Možná mu nechybí peníze, ale není možné odmítnout výplatu. Samozřejmě také promarnil příležitost připomenout se fanouškům.”

“Sedí na zadku, žádá si souboj o pás a tvrdí, že už pro to udělal dost. Tak zaprvé , nejsi oblíbencem UFC. Nejsi! Takže nemůžeš jen tak sedět a něco žádat. Taky nejsi jeden z těch zápasníků, kteří prodávají kvanta PPV. Prostě na to nemáš. To co děláš je směšné. Myslím si, že nejlepší, co můžeš udělat pro to, aby si dostal titulový zápas, je jít do oktagonu a bojovat. Co by bylo lepší, než kdyby si porazil týpka, který je trojka rankingu? Co by bylo lepším způsobem, jak si říct o titulový zápas, než kdyby porazil Edwardse? Neakceptoval nabídku na ten souboj a udělal tak obrovskou chybu.”

Usman se s Covingtonem v minulosti utkal. Dokázal jej knokautovat v posledním kole, jinak vyrovnaného zápasu.

Colby Covington je aktuálně “jedničkou” rankingu UFC, hned za šampionem Usmanem. Za Covingtonem se pak nachází Gilbert Burns, Leon Edwards, Jorge Masvidal a Stephen Thompson.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ