DomůUFCUdělal obrovskou chybu - Kamaru Usman kritizuje Colby Covingtona

Udělal obrovskou chybu – Kamaru Usman kritizuje Colby Covingtona

Kamaru Usman je přesvědčený, že Colby Covington udělal obrovskou chybu, když odmítl zápas s Leonem Edwardsem, který se měl uskutečnit na jednom z březnových galavečerů UFC.

Zdroj: UFC

Poté, kdy se s Edwardsem nemohl utkat Khamzat Chimaev, který onemocněl Covidem, přišel Dana White, šéf UFC, s myšlenkou souboje mezi Edwardsem a Covingtonem. Jednání však nebyla úspěšná a nakonec se tak “Rocky” Edwards utká 13. března v Las Vegas s Belalem Muhammadem.

V rozhovoru pro portál MMA Junkie nyní Usman řekl, že Covington měl tento zápas přijmout.

“Myslím si, že udělal velkou chybu, obrovskou chybu. Kdo odmítá výplatu? On to udělal. To je strašné. Takhle to nejde dělat. Možná mu nechybí peníze, ale není možné odmítnout výplatu. Samozřejmě také promarnil příležitost připomenout se fanouškům.”

“Sedí na zadku, žádá si souboj o pás a tvrdí, že už pro to udělal dost. Tak zaprvé , nejsi oblíbencem UFC. Nejsi! Takže nemůžeš jen tak sedět a něco žádat. Taky nejsi jeden z těch zápasníků, kteří prodávají kvanta PPV. Prostě na to nemáš. To co děláš je směšné. Myslím si, že nejlepší, co můžeš udělat pro to, aby si dostal titulový zápas, je jít do oktagonu a bojovat. Co by bylo lepší, než kdyby si porazil týpka, který je trojka rankingu? Co by bylo lepším způsobem, jak si říct o titulový zápas, než kdyby porazil Edwardse? Neakceptoval nabídku na ten souboj a udělal tak obrovskou chybu.”

Usman se s Covingtonem v minulosti utkal. Dokázal jej knokautovat v posledním kole, jinak vyrovnaného zápasu.

Colby Covington je aktuálně “jedničkou” rankingu UFC, hned za šampionem Usmanem. Za Covingtonem se pak nachází Gilbert Burns, Leon Edwards, Jorge Masvidal a Stephen Thompson.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ