DomůUFCPřestaň se litovat! Skvělá práce Edwardsových trenérů během zápasu s Usmanem

Přestaň se litovat! Skvělá práce Edwardsových trenérů během zápasu s Usmanem

Na internetu se objevilo virální video, které ukazuje práci trenérů Leona Edwardse během přestávek mezi jednotlivými koly zápasu s Kamaru Usmanem na turnaji UFC 278.

Jeden z fanoušků se rozhodl video obohatit o soundtrack z kultovního filmu Rocky a celé je to, spolu s radami Edwardsových trenérů, neuvěřitelně působivé.

Leon Edwards na sobotním galavečeru UFC 278 v Salt Lake City šokoval svět, když v pátém kole knokautoval Kamaru Usmana a sebral mu mistrovský pás UFC. I přes vítězství to pro “Rockyho” nebyl snadný zápas, protože před pátým kolem na kartách rozhodčích jasně prohrával. Když Edwardsův roh viděl, co se děje, řekl mu na rovinu, že zápas prohrává a že v sobě musí najít sílu, aby vyhrál:

“Poslouchej! Poslouchej! Musíš tam jít a rozjet to! Nenech se zastrašit, Leone! Prohráváš o dvě kola! No tak, necháváš se jím ovládat, synu! Musíš začít pracovat pěstmi, Leone. Musíš se do toho opřít!”

Po čtvrtém kole, kdy vše nasvědčovalo šestnáctému vítězství Kamaru Usmana v řadě a jedinou šancí Leona Edwardse bylo ukončit zápas předčasně, na něj jeden z Edwardsových trenérů zakřičel:

“Poslouchej! Přestaň se sakra litovat! No tak! Co se to s tebou děje! Musíš to udělat za každou cenu! Pojďme, jedeme!”

Leon Edwards pak předvedl neuvěřitelný návrat do zápasu, když minutu před koncem souboje knokautoval Kamaru Usmana high kickem.

Zdroj: Twitter Adam Catterall


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ