DomůCZ/SK MMASzabová odpovídá Pudilové: Dej mi čas na pořádnou přípravu a jdeme do...

Szabová odpovídá Pudilové: Dej mi čas na pořádnou přípravu a jdeme do toho!

Lucia Szabová pohotově reagovala na výzvu Lucie Pudilové. Na sociálních sítích potvrdila, že má o souboj s českou bojovnicí zájem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Po zdravotních problémech však slovenská bojovnice potřebuje více času na přípravu a zápas letos nepřipadá v úvahu.

“Můžeme do toho jít Lucie Pudilová. Ráda přijmu titulový zápas se soupeřem, jako jsi ty, ale ne 30. prosince. Kvůli zdravotním komplikacím jsem zrušila svůj zápas na Hanuman Cupu a ve hře je i start na OKTAGONU 30.”

“Proto věřím, že jsi profesionálka, která chápe, že po tak dlouhé pauze se nelze připravit na titulový zápas za měsíc.”

“Dej mi čas na pořádnou přípravu, ať můžeme lidem předvést pořádný zápas o titul OKTAGON MMA v nejlepší formě, jaké jsme obě schopné,” napsala Szabová.

Reakce Lucky Pudilové na sebe nenechala dlouho čekat, když Lucii Szabové odpověděla:

“30.12. máš zápas a psala jsi, že půjdeš jen stoprocentně připravena, tak z toho jsem čerpala, že jsi připravena, ale každopádně děkuji za odpověď. Počkám na tvé uzdravení. Sama jsem po těžkém zápase a přeji ti, ať se dáš co nejdříve do kupy.”

Zdroj: Instagram Lucia Szabová

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ