Glover Teixeira: Je skvělé, že Jan vyhrál. Jsem teď jeho vyzyvatelem a v tomto roce získám pás UFC

Pravděpodobně nikdo neměl z vítězství Jana Blachowicze nad Israelem Adesanyou takovou radost, jako Glover Teixeira. Po vítězství polského šampiona je totiž jisté, že dalším titulovým vyzyvatelem v polotěžké váze UFC bude právě on.

Zdroj: UFC

V rozhovoru s novináři se Teixeira rozpovídal nejen o Blachowiczovi s Adesanyou, ale především o tom, co jej v tomto roce čeká.

„Je vynikající, že Jan zvítězil. Pro mě to je skvělé, protože, kdyby vyhrál Adesanya, vrátil by se do střední váhy, aby tam mohl hájit svůj pás a až pak by přišla řada na mě. Teď ale nastala ta chvíle, na kterou jsem čekal po celou svou kariéru. Rok 2021 bude můj! Jsem vyzyvatelem číslo jedna a v tomto roce získám titul. Všichni vědí, že to je moje poslední šance. Dobře si uvědomuji, že už mám 41 let, takže se chci zapsat do historie. Myslím si, že Blachowicz je pro mě vhodným soupeřem, více mi vyhovuje svým stylem než Adesanya. Samozřejmě, oba jsou velice nebezpeční a při dobrém timingu jsou schopní mě poslat na zem. Jan má rád výměny v postoji, ale nepohybuje se tak rychle, není tak hbitý jako Adesanya, proto mi vyhovuje více.“

Glover Teixeira (32-7) ve svém posledním zápase porazil Thiaga Santose. Bylo to jeho 27 vítězství před časem. Ve své kariéře porazil například Anthonyho Smithe, Jareda Cannoniera, Nikitu Krylova, Rashada Evanse nebo Ryana Badera.

Zdroj: MMA Fighting

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ