DomůUFCGlover Teixeira: Je skvělé, že Jan vyhrál. Jsem teď jeho vyzyvatelem a...

Glover Teixeira: Je skvělé, že Jan vyhrál. Jsem teď jeho vyzyvatelem a v tomto roce získám pás UFC

Pravděpodobně nikdo neměl z vítězství Jana Blachowicze nad Israelem Adesanyou takovou radost, jako Glover Teixeira. Po vítězství polského šampiona je totiž jisté, že dalším titulovým vyzyvatelem v polotěžké váze UFC bude právě on.

Zdroj: UFC

V rozhovoru s novináři se Teixeira rozpovídal nejen o Blachowiczovi s Adesanyou, ale především o tom, co jej v tomto roce čeká.

“Je vynikající, že Jan zvítězil. Pro mě to je skvělé, protože, kdyby vyhrál Adesanya, vrátil by se do střední váhy, aby tam mohl hájit svůj pás a až pak by přišla řada na mě. Teď ale nastala ta chvíle, na kterou jsem čekal po celou svou kariéru. Rok 2021 bude můj! Jsem vyzyvatelem číslo jedna a v tomto roce získám titul. Všichni vědí, že to je moje poslední šance. Dobře si uvědomuji, že už mám 41 let, takže se chci zapsat do historie. Myslím si, že Blachowicz je pro mě vhodným soupeřem, více mi vyhovuje svým stylem než Adesanya. Samozřejmě, oba jsou velice nebezpeční a při dobrém timingu jsou schopní mě poslat na zem. Jan má rád výměny v postoji, ale nepohybuje se tak rychle, není tak hbitý jako Adesanya, proto mi vyhovuje více.”

Glover Teixeira (32-7) ve svém posledním zápase porazil Thiaga Santose. Bylo to jeho 27 vítězství před časem. Ve své kariéře porazil například Anthonyho Smithe, Jareda Cannoniera, Nikitu Krylova, Rashada Evanse nebo Ryana Badera.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ