DomůZahraniční MMAMezinárodní federace smíšených bojových umění (IMMAF) pozastavila členství ruské a běloruské organizaci...

Mezinárodní federace smíšených bojových umění (IMMAF) pozastavila členství ruské a běloruské organizaci MMA

Řídící orgán amatérské mezinárodní federace smíšených bojových umění (IMMAF), se rozhodl pozastavit členství Ruskému svazu MMA a Běloruské federaci MMA.

Pozastavení brání ruským a běloruským organizacím v účasti na všech mezinárodních soutěžích pořádaných IMMAF. Obě země také nebudou moci pořádat akce pod vlajkou IMMAF.

IMMAF se tak připojuje k dalším sportům, které společně bojkotují Rusko a Bělorusko kvůli jejich útoku na Ukrajinu.

Podnět k tomuto kroku podala polská organizace MMA, respektive její prezident Martin Lewandowski, který se do případu osobně zapojil.

IMMAF působí na sportovním trhu již deset let. V současné době sdružuje více než 120 organizací zabývajících se amatérským MMA. Na mistrovství světa a další soutěže pořádané IMMAF přijíždějí stovky bojovníků z celého světa.

Zdroj: IMMAF

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ