Deiveson Figueiredo začal trénovat s Henrym Cejudem

Deiveson Figueiredo bude mít na turnaji UFC 269 šanci získat zpět svůj titul šampiona muší váhy. Utká se o něj s aktuálním držitelem pásu Brandonem Morenem.

Zdroj: UFC

Brazilec se netajil tím, že by, v rámci přípravy na třetí zápas s Morenem, rád odcestoval na nějaký čas do Spojených států, kde by trénoval po boku Henryho Cejuda, který se i přes ukončení kariéry stále pravidelně objevuje na žíněnce. A jeho přání se nyní změnilo v realitu.

Deiveson Figueiredo o víkendu šťastně přistál ve Phoenixu v Arizoně a poté se objevil ve slavném klubu Fight Ready. Několik příštích týdnů tak bude mít možnost zdokonalovat své dovednosti pod dohledem uznávaného trenéra Erica Albarracina.

Na videozáznamu z prvního setkání Figueireda s Cejudem si můžete všimnout také Weili Zhang, která do klubu přicestovala už před časem a připravuje se v něm na odvetný zápas proti Rose Namajunas, který se uskuteční na začátku listopadu.

Figueiredo (MMA 20-2-1) v loňském roce absolvoval čtyři zápasy. Nejprve dvakrát porazil Josepha Benavideze a stal se šampionem muší váhy. Při své první obhajobě pásu šampiona rychle porazil Alexe Pereze a jen o tři týdny později remizoval s Brandonem Morenem. Před několika měsíci pak musel uznat převahu Mexičana, který mu sebral mistrovský pás.

Zdroj: Instagram Deiveson Figueiredo | YouTube Deep Down MMA

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ