DomůUFCDeiveson Figueiredo začal trénovat s Henrym Cejudem

Deiveson Figueiredo začal trénovat s Henrym Cejudem

Deiveson Figueiredo bude mít na turnaji UFC 269 šanci získat zpět svůj titul šampiona muší váhy. Utká se o něj s aktuálním držitelem pásu Brandonem Morenem.

Zdroj: UFC

Brazilec se netajil tím, že by, v rámci přípravy na třetí zápas s Morenem, rád odcestoval na nějaký čas do Spojených států, kde by trénoval po boku Henryho Cejuda, který se i přes ukončení kariéry stále pravidelně objevuje na žíněnce. A jeho přání se nyní změnilo v realitu.

Deiveson Figueiredo o víkendu šťastně přistál ve Phoenixu v Arizoně a poté se objevil ve slavném klubu Fight Ready. Několik příštích týdnů tak bude mít možnost zdokonalovat své dovednosti pod dohledem uznávaného trenéra Erica Albarracina.

Na videozáznamu z prvního setkání Figueireda s Cejudem si můžete všimnout také Weili Zhang, která do klubu přicestovala už před časem a připravuje se v něm na odvetný zápas proti Rose Namajunas, který se uskuteční na začátku listopadu.

https://youtube.com/watch?v=g60gHrdQYc0

Figueiredo (MMA 20-2-1) v loňském roce absolvoval čtyři zápasy. Nejprve dvakrát porazil Josepha Benavideze a stal se šampionem muší váhy. Při své první obhajobě pásu šampiona rychle porazil Alexe Pereze a jen o tři týdny později remizoval s Brandonem Morenem. Před několika měsíci pak musel uznat převahu Mexičana, který mu sebral mistrovský pás.

Zdroj: Instagram Deiveson Figueiredo | YouTube Deep Down MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ