DomůUFCJustin Gaethje o Covingtonovi: Pohrdám tím člověkem víc než kýmkoli jiným na...

Justin Gaethje o Covingtonovi: Pohrdám tím člověkem víc než kýmkoli jiným na světě

Colby Covington, bývalý prozatímní šampion welterové váhy UFC, je zápasníkem, který je neoblíbený nejen mezi velkým množstvím fanoušků MMA, ale také mezi samotnými bojovníky.

Embed from Getty Images

Není to tak dávno, kdy Ben Askren, v rozhovoru pro portál Low Kick MMA, o Colbym řekl:

“Myslím, že to je hrozný člověk a to z mnoha důvodů. Kdekoli se objeví, lidé ho nenávidí. Někteří lidé si myslí, že jeho chování je jen rolí, kterou hraje v UFC, aby měl určitou image. Ale to není pravda. On se tak chová i v reálném životě.”

Naposledy se ke Covingtonovým kritikům přidal i Justin Gaethje, který v rozhovoru pro MMA Fighting řekl:

“V den, kdy jsem ho poznal, jsem ho chválil za jeho profesionalitu, ale pak poskytl pár rozhovorů… Pravděpodobně tím člověkem pohrdám víc než kýmkoli jiným na světě, s výjimkou pedofilů, vrahů a podobně. Je to zbabělec a je neuvěřitelně falešný. Stojí vedle vás a chová se normálně. Pak jde před kameru a promění se v totálního zbabělce a falešného člověka. Nikdy jsem nepotkal někoho tak falešného, jako je Colby Covington. Jako chlap bych ho nejraději propleskal.”

Zdroj: MMA Fighting | Low Kick MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ