Colby Covington se do oktagonu vrátí v dubnu nebo v květnu

Colby Covington po prohře a zranění v utkání s Kamaru Usmanem na turnaji UFC 245 pomalu plánuje návrat do oktagonu. Ten by se měl uskutečnit v první polovině roku.

http://gty.im/970660960

Zakladatel American Top Teamu, Dan Lambert, se o Colby Covingtonovi vyjádřil v rozhovoru s médii.

“Měl zlomenou čelist. Ale obešlo se to bez drátů. Léčil se, odpočíval a relaxoval. Očekávám, že se během několika dní vrátí do klubu a pomalu začne s tréninkem.”

Lambert dále předjímá, že brzy poté, kdy začne Colby s tréninkem, obdrží nabídku na další utkání v kleci organizace UFC. Předpokládá při tom, že samotný zápas by mohl proběhnout v dubnu nebo v květnu. Očekává protivníka z první pětky weltrové váhy organizace UFC. “Chaos”, podle Lamberta, touží po tom, aby se opět přiblížil k titulovému souboji.

“Začne trénovat koncem ledna, respektive začátkem února a tak by teoreticky měl být připraven na zápas už během dubna, či května. Ale samozřejmě hlavně záleží na samotné UFC, jaký má pro Colbyho další plán a jakého mu připraví protivníka. Colby je stále jednička, dvojka své váhy. Chce proto kvalitního soupeře, aby se mohl opět přiblížit souboji o titul.”

Zdroj: MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA