DomůUFCJan Blachowicz ostře o výrocích Coreyho Andersona: Je směšný, zbabělý a ubohý!

Jan Blachowicz ostře o výrocích Coreyho Andersona: Je směšný, zbabělý a ubohý!

Jan Blachowicz, šampion UFC v polotěžké váze, se ostře pustil do Coreyho Andersona. Bojovníci si v posledních dnech, prostřednictvím Twitteru, vyměnili několik vzkazů, za kterými nyní udělal polský šampion tvrdou tečku.

Zdroj: UFC

Před několika dny se Corey Anderson, povzbuzen působivým vítězstvím nad Ryanem Baderem, kterého knokautoval na turnaji BELLATOR 268 ve Phoenixu, nechal slyšet, že je nejlepší polotěžkou váhou na světě.

Prohlásil, že dosavadní držitel pásu UFC v polotěžké váze Jan Blachowicz nemá, kromě svých těžkých pěstí, co nabídnout. A pokud na začátku přežijete jeho útoky, časem ochabne a stane se snadnou kořistí. Prohlásil také, že pokud by se spolu utkali potřetí, dominoval by nad polským bojovníkem ještě více, než v jejich prvním zápase.

Na tato slova “Těšínský princ” reagoval a Američanovi připomněl, že když se spolu naposledy utkali v oktagonu UFC, málem poslal Andersona do důchodu.

Anderson nelenil a rychle kontroval. Prohlásil, že v prvním zápase si udělal z Poláka “svou dě*ku” a že druhý zápas sice prohrál, ale mohl zato “lucky punch”.

Během středeční tiskové konference, před odletem Blachowicze do Abú Dhabí, se novináři polského šampiona zeptali, jestli jej Američanovy výroky rozčílily. Blachowicz jim odpověděl:

“Nejsem rozčílený, jsem šokovaný. Někdo, kdo uteče z Ligy mistrů, což znamená, že se bojí, je zbabělec. Neunesl ten tlak po porážce, rozbrečel se, utekl a podepsal smlouvu s druhou ligou. A najednou začne štěkat?”

“Je prostě směšný a zároveň ubohý.”

“Neštve mě to. Odpověděl jsem mu a myslím, že tím toto téma ukončím, protože jsem mu věnoval více pozornosti, než si zaslouží. Soustředím se stoprocentně na Glovera a zápas s ním.”

Anderson se s Blachowiczem utkal dvakrát. Bilance jejich vzájemných zápasů je 1-1, přičemž Corey vyhrál proti Janovi na galavečeru UFC 191 v září 2015 rozhodnutím rozhodčích. Blachowicz se Američanovi úspěšně pomstil, když ho 15. února 2020 na turnaji UFC v Rio Rancho brutálně knokautoval v 1. kole zápasu. Polák za tento knokaut navíc získal bonus a v dalším zápase se utkal s Dominickem Reyesem o mistrovský pás, kterého se vzdal Jon Jones. Zápas se odehrál v září 2020 na akci UFC 253. Blachowicz v něm Reyese knokautoval a stal se novým šampionem největší světové organizace MMA v polotěžké váze. Od té doby obhájil titul jednou, když v březnu 2021 na galavečeru UFC 259 zvítězil nad Israelem Adesanyou.

Zdroj: Lowking


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ