DomůUFCUFC 296: Fenomenální Shavkat Rakhmonov ukončil Stephena Thompsona a prodloužil svou neporazitelnost!...

UFC 296: Fenomenální Shavkat Rakhmonov ukončil Stephena Thompsona a prodloužil svou neporazitelnost! (VIDEO)

Shavkat Rakhmonov je prostě k nezastavení. Na turnaji UFC 296 v Las Vegas opět ukončil svého soupeře před časem. Tentokrát porazil na submisi ve druhém kole Stephena Thompsona.

Shavkat Rakhmonov (18-0) porazil na UFC 296 Stephena Thompsona (17-7-1) a udělal tak důležitý krok k titulovému souboji ve veltrové váze.

Začátek zápasu byl klasicky “oťukávací” a poklidný. Po necelé minutě se Shavkat pokusil o klinč u pletiva. V této pozici bojovníci setrvali přes tři minuty. Až na konci kola se Stephenu Thompsonovi podařilo klinč roztrhnout a oba bojovníci se na chvíli pokoušeli o výměny v postoji. Ani jeden z bojovníků se však v samotném závěru kola nesnažil riskovat.

Na začátku druhého kola se Rakhmonov pokoušel souboj přenést na zem, ale Američan jeho pokusy o takedown ubránil a souboj se opět přesunul do klinče na pletivu. Po chvíli se Rakhmonovovi konečně podařilo přenést souboj na zem, kde soupeře ohrožoval škrcením, ke kterému občas přidal i nějaký ten úder. V samém závěru kola se Kazach opět zaměřil na škrcení a Thompsonovi tentokrát nezbylo nic jiného než odklepat.

Devětadvacetiletý “Nomad” tak vylepšil svou bilanci v UFC na 6-0 a s největší pravděpodobností tak vstoupil do hry o titul šampiona veltrové váhy. Stephenu Thompsonovi navíc uštědřil první porážku na submisi v kariéře.

Zdroj: UFC | Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ