DomůCZ/SK MMAAttila Végh o druhé prohře Ľudovíta Kleina v UFC

Attila Végh o druhé prohře Ľudovíta Kleina v UFC

Nejdřív to byla radost, pak zklamání. Řeč je o dvou zápasnících z trnavského gymu SFG, s nimiž byl Attila Végh přítomen i v USA. Jako první šel do akce Martin Buday, který zvítězil v soutěži Dana White Contender Series a získal tak smlouvu s UFC.

Foto: OKTAGON MMA

O víkendu se v kleci objevil i Ľudovít Klein. “Lajošovi” se už tak nedařilo a i sám Attila poté přiznal, že to poznamenalo cestu domů. “Mohu říci, že cesta zpět byla velmi smutná. Protože to dopadlo tak, jak to dopadlo. Jeden zápas jsme vyhráli, jeden prohráli, ale co, tohle je MMA. Musíme jít stále dál,” potvrdil Attila v novém díle podcastu MMA Letem světem.

Attila Végh nejprve hovořil o tom, že “Lajoš” byl na zápas velmi dobře připraven. V posledních několika trénincích vypadal dobře a ani s váhou nebyl žádný problém.

“To první kolo bylo docela v pořádku, ale pak si myslím, že tam byl moment, kdy Lajoš dostal čistý úder do hlavy nebo pak to první škrcení, ze kterého se dostal a vyčerpal se. Nemohli jsme si odpovědět na to, co se mohlo stát. Protože ten chlapec dal do přípravy všechno. Určitě si k tomu celý tým znovu sedne. Podíváme se na to klidně pětkrát a budeme muset analyzovat, v čem by mohl být problém. Protože jediný problém může být pouze v hlavě.”

“Věděli jsme, že jeho soupeř (Landwehr) dokáže soupeře utahat, že se s nimi dokáže klinčovat a vydrží do té hlavy všechno. Naše taktika spočívala v tom, aby si Lajoš držel odstup a byl stále v pohybu. Aby byl přesný a nesvazoval se s ním. Svázal se s ním a už tam cítil, jak je silný. Tam už jsem mohl říkat cokoli, když byl přitisknutý na pletivo, odtud se už těžko reaguje. Když se Lajoš dostal z toho prvního škrcení, v té chvíli nastal ten zlom, asi tam nechal spoustu energie. A potom, Landwehr každým úderem trefil. To už Lajošovi bralo fyzičku a muselo mu to brát i psychické síly.”

Kleinův tým dobře věděl, že Landwehr je mnohem lepším soupeřem, než za jakého jej lidé považovali. Nate je typem bojovníka, který je dříčem, má skvělou kondici a je odolný. Ne nadarmo se stal šampionem ruské M-1. Klein byl sice kurzovým favoritem duelu, ale to samo o sobě ještě neznamená výhru. Attila také vyzval fanoušky, aby “Lajoše” podpořili.

“Celému týmu to bylo velice líto, ale jdeme dál. Jistě, lidé zase mudrují, to je normální. Ale když vyhraje, bude největším králem. Zažil jsem to na vlastní kůži. Když vyhraješ, jsi největší král, když prohraješ, jsi největší id*ot.”

Zdroj: Podcast MMA Letem Světem | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ