DomůOstatníOleksandr Usyk, ukrajinský šampion v boxu, poslal Vladimíru Putinovi silný vzkaz

Oleksandr Usyk, ukrajinský šampion v boxu, poslal Vladimíru Putinovi silný vzkaz

Ukrajinský boxerský šampion v těžké váze Oleksandr Usyk zaslal Vladimíru Putinovi zoufalou výzvu, v níž ho žádá, aby zastavil válku!

Oleksandr Usyk (19-0 Box) byl začátkem tohoto týdne v anglickém Sheffieldu, kde propagoval vydání nové boxerské hry eSports Boxing Club.

Během jeho nepřítomnosti ruský prezident Vladimír Putin zahájil vojenskou invazi na Usykovu rodnou Ukrajinu.

Navzdory hrozbě, že ruská vojska proniknou do hlavního města Kyjeva, se Oleksandr Usyk vrátil do své vlasti a na Twitteru poslal ruskému prezidentovi silný vzkaz.

“Dobré ráno, jmenuji se Usyk Oleksandr. Chci se obrátit na ruský lid. Pokud nás považujete za bratrský národ, nenechte svou armádu, své děti, odejít do naší země. Přestaňte na nás útočit! Obracím se také na prezidenta Putina. Zastavte tuto válku! Nedávejte nám ultimáta a nevyhlašujte své podmínky, prostě si sedněte k jednacímu stolu. Musíme si promluvit a všechno zastavit. Naše děti, naše matky, naše babičky a obyčejní lidé se schovávají ve sklepích. Jsme na své vlastní půdě, jednáme tak, jak musíme. Chráníme sami sebe. Přestaňte s tím. Zastavte tuto válku!”

Oleksandr Usyk není jedinou ukrajinskou sportovní hvězdou, která se postavila proti Putinovi a ruské invazi. Legendární bratři Kličkové dokonce se zbraní v ruce brání svou vlast.

“Je to velmi obtížná situace. Stojíme před jednou z největších a nejsilnějších armád na světě. Ale musíme bránit naše rodiny, naši zemi, naše města. Nemáme jinou možnost… Ukrajina byla vždy mírumilovná země, mírumilovní lidé. Ale právě teď musíme vzít zbraně a bojovat,” řekl Vitalij Kličko.

Oleksandr Usyk se naposledy představil mezi provazy v září 2021, kdy v ohromujícím souboji porazil Anthonyho Joshuu a získal tituly WBA, IBF, WBO a IBO v těžké váze.

Nezbývá než doufat, že prosby Oleksandra Usyka a milionů dalších lidí povedou k tomu, že Putin stáhne ruská vojska z Ukrajiny.

Zdroj: BJ Penn | Twitter Michael Benson

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ