DomůCZ/SK MMAO zápas Viktor Pešta vs. "Terminátor" Puetz je obrovský zájem. Hovoří se...

O zápas Viktor Pešta vs. “Terminátor” Puetz je obrovský zájem. Hovoří se o přesunu turnaje do O2 areny

Zápas mezi Viktorem Peštou a Stephanem Puetzem, který se uskuteční na turnaji OKTAGON 28, bude mít obrovský ohlas v celé Evropě. Je doslova magnetem pro diváky. Díky obrovskému zájmu fanoušků se údajně uvažuje o přesunu turnaje do O2 areny.

Zdroj: OKTAGON MMA

Viktor Pešta si dlouho dělal zálusk na zápas s českým “Terminátorem” Karlosem Vémolou. Nakonec se v kleci utká s Terminátorem německým. Tím je Stephan Puetz a to je po čertech nebezpečný protivník. Puetz navíc přichází do organizace OKTAGON MMA s vědomím, že ať už zápas s Peštou dopadne jakkoli, dostane šanci na souboj s Vémolou, který si ho už dlouho přeje.

Zápas mezi Peštou a Puetzem bude patřit mezi světovou špičkou. Český zápasník prohrál pouze šest ze svých 23 zápasů. A to s bojovníky jako Derrick Lewis, Marcin Tybura, Aleksei Oleinik nebo Aleksander Emelianenko. Z posledních devíti zápasů jich vyhrál sedm.

Puetz útočí na první padesátku světového žebříčku, když prohrál pouze čtyři ze svých 24 zápasů. Má na kontě pět vítězství v řadě. V organizaci M-1 porazil například Viktora Nemkova a Marcina Tyburu a je velmi nebezpečným bojovníkem.

Ohlášený titulový zápas mezi Viktorem Peštou a Stephanem Puetzem vyvolal mezi fanoušky obrovský ohlas. Souboj o pás šampiona polotěžké váhy OKTAGON MMA by se dokonce mohl přesunout z haly O2 Universum do velké O2 areny.

“Turnaj je již téměř vyprodán. Podle mých informací se však mluví o tom, že by pořadatelé na poslední chvíli zápas přesunuli do větší arény.”

– řekl Puetz pro německý youtube kanál Fighting.

Německý bojovník se také vyjádřil ke svému příštímu soupeři.

“Vím velmi dobře, že Viktor je mimořádně dobrý bojovník. Má velmi dobrý pohyb a čelil několika velmi těžkým soupeřům, ale to platí i pro mě.”

Na závěr motivovaný německý bojovník ještě dodal:

“Chci divákům ukázat to nejlepší, co ve mně je. Za poslední rok jsem se hodně zlepšil a teď je ten správný čas to dokázat. Vím, že je o mě v České republice velký zájem a chci se ukázat v co nejlepším světle.”

Zdroj: MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ