DomůUFCDaniel Cormier je pro zápas Masvidala s Covingtonem

Daniel Cormier je pro zápas Masvidala s Covingtonem

Daniel Cormier věří, že organizace UFC zorganizuje souboj mezi Jorge Masvidalem a Colby Covingtonem. “DC” si myslí, že takový souboj by měl mnohem větší šťávu než zápas Masvidal vs. Diaz.

Embed from Getty Images

Jorge Masvidal už měl příležitost utkat se s Nate Diazem. Souboj se uskutečnil na turnaji UFC 244 a Masvidal zvítězil. V poslední době se hodně mluvilo o tom, že by mělo dojít k odvetě tohoto zápasu.

Daniel Cormier ale není přívržencem myšlenky uspořádat zápas Masvidal vs. Diaz 2. “DC” si myslí, že UFC by teď měla sestavit souboj “Gamebreda” s Colby Covingtonem.

Covington a Masvidal byli dlouhá léta přáteli, ale pak se něco pokazilo a jejich vzájemné vztahy se výrazně zhoršily. Mezi oběma bojovníky je teď hodně zlé krve a Cormier si myslí, že přišel ten správný čas na to, aby se oba borci potkali v kleci.

“Zorganizujte zápas mezi Masvidalem a Covingtonem. Jestli chce Diaz bojovat, můžete ho postavit proti Leonu Edwardsovi. Jestli chce bojovat, ať bojuje. Já jen říkám, že lidé milují rivalitu. A v současné době není větší rivality než mezi Covingtonem a Masvidalem.”

Zdroj: Twitter ESPN MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ