DomůKSWKSW 61: Salahdine Parnasse donutil Filipa Pejice odklepat

KSW 61: Salahdine Parnasse donutil Filipa Pejice odklepat

Ve Co-Main Eventu turnaje KSW 61 porazil Salahdine Parnasse Filipa Pejice submisí ve druhém kole a po první prohře v kariéře, kterou mu v předchozím souboji uštědřil Daniel Torres, se tak se tak úspěšně vrátil na vítěznou vlnu.

Zdroj: KSW MMA

Začátek zápasu probíhal v poklidném tempu. Po chvíli se Parnasse prezentoval několika dobrými kopy. Pejic se pokoušel o tvrdé háky, ale soupeři se dařilo uhýbat. Posléze se Parnassovi podařilo přitisknout Pejice k pletivu. Následoval silový wrestling a několik kolen. První kolo toho prakticky více nenabídlo.

Ve druhém kole začal Pejic vytvářet na svého protivníka tlak, ale bez většího užitku. Následně Parnasse opět přitlačil Pejice na pletivo a byl tady další klinč. Parnassovi se nakonec podařil závěr kola, kdy se dostal soupeři v postoji u pletiva na záda. Efektně jej dostal na zem, kde nasadil škrcení a donutil Pejice odklepat.

Salahdine Parnasse porazil Filipa Pejice submisí ve 2. kole, 4:14

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Zdroj: KSW MMA | Twitter ChillemDeebo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ