DomůUFCTotální ignorace v podání Francise Ngannoua. Ciryl Gane a trenér Fernando Lopez...

Totální ignorace v podání Francise Ngannoua. Ciryl Gane a trenér Fernando Lopez jen zírali

Současný šampion královské divize UFC Francis Ngannou se při návštěvě turnaje UFC 268 v Madison Square Garden minul s Cirylem Ganem a svým bývalým trenérem Fernandem Lopezem.

Zdroj: UFC

Bylo zcela evidentní, že Francis Ngannou neměl pražádný zájem o setkání se svým budoucím soupeřem Cirylem Ganem a ani bývalým trenérem Fernandem Lopezem. V zákulisí turnaje UFC 268 prošel “The Predator” kolem Ganea a bývalého trenéra bez toho, aniž by hnul brvou.

Zápas Ngannou vs. Gane se uskuteční 22. ledna 2022 na turnaji UFC 270 a půjde o souboj mezi současným šampionem královské divize a prozatímním šampionem těžké váhy. Ngannou získal mistrovský pás ve svém posledním zápase, když v březnu, během turnaje UFC 260, porazil Miocice. Gane získal prozatímní titul v srpnu v zápase s Derrickem Lewisem. Souboj se uskutečnil na turnaji UFC 265.

Zdroj: Instagram UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ