DomůUFCUFC 264: Zhalgas Zhumagulov uškrtil Jeroma Riveru ve stoje

UFC 264: Zhalgas Zhumagulov uškrtil Jeroma Riveru ve stoje

Galavečer UFC 264 v Las Vegas zahájil zápas Zhalgase Zhumagulova a Jeroma Rivery. Dvou bojovníků, kteří usilují o setrvání v řadách amerického giganta.

Zdroj: UFC

A v zápase zvítězil Kazach, který svého soupeři porazil submisí už v 1. kole.

Začátek zápasu byl v režii mnohem aktivnějšího Rivery, který s chutí využíval především různé kopy. Několikrát Kazacha zasáhl kopy na tělo, podařilo se mu také pár low kicků. Rivera se prezentoval také slušnými údery koleny.

Kazach hlavně boxoval. Útočil kombinacemi s více údery, ale bez většího úspěchu. Američanovi uštědřil několik dobrých low kicků.

Rivera se cítil příliš sebevědomě, a to byl počátek jeho konce. Příliš tlačil a Zhumagulov toho využil. Opět v kombinaci několika úderů zasáhl Riveru levým hákem. Možná netrefil čistě, ale Američan přistál na zemi a ihned se pokoušel přejít do zápasnického módu. Kazach toho využil, nasadil gilotinu ve stoji a donutil soupeře odklepat.

Výhrou nad Riverou se Zhumagulov s největší pravděpodobností zachránil před propuštěním z UFC.

Bilance Jerome Rivery pod hlavičkou UFC je 0-3.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ