DomůCZ/SK MMAŠtefan Vojčák popisuje, jak probíhala brutální příprava Atilly Végha na zápas století!

Štefan Vojčák popisuje, jak probíhala brutální příprava Atilly Végha na zápas století!

Je to již více než dva roky od momentu, který posunul vnímání MMA v Česku a na Slovensku na jinou úroveň. Souboj Karlose Vémoly a Atilly Végha zkrátka změnil historii.

Jak všichni víme, vítězem se tehdy stal slovenský šampion Atilla Végh, který ukončil Vémolu v prvním kole via KO. Jeho týmový kolega Štefan Vojčák nyní popisuje, jak probíhala Atillova brutální příprava na tento duel.

„Všechny tréninky měl dopodrobna naplánované. Ilja Škondrič mu to nachystal tak, že jsme se každou minutu střídali, aby na něho chodili stále odpočinutí zápasníci. On měl za úkol tam těch patnáct minut prostě nějak přežít. Bylo to doslova peklo. Atilla si sáhl až na úplné dno svých sil,“ rozpovídal se o Atillově přípravě Štefan Vojčák pro server Kaocko.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

„Když jsem viděl Atillu na konci přípravy, bylo mi jasné, že to zvládne, že Karlose porazí. Stáli jsme proti němu tři špičkoví slovenští wrestleři, ale nikdo z nás ho nedokázal hodit. Když jsme to nedokázali my, věděl jsem, že to nedokáže ani Karlos. V tehdejší Atillově formě by to nedokázal nikdo na světě,“ pokračuje.

Po prohře na turnaji OKTAGON 12 v Bratislavě, kde podlehl Virgilovi Zwickerovi, se Atilla zavřel do gymu a sáhl si až na úplné dno svých možností. Těžkou přípravu pak přetavil v úspěch právě v zápase, ve kterém nedal Karlosovi žádnou šanci.

Zdroj: Kaocko

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ