DomůUFCPojďme tlusťochu! - Darren Till na společném tréninku s Khamzatem Chimaevem

Pojďme tlusťochu! – Darren Till na společném tréninku s Khamzatem Chimaevem

Darren Till se rozhodl přijmout nabídku Khamzata Chimaeva. Už je ve Stockholmu, kde má možnost trénovat v jednom z nejznámějších tamních klubů Allstars Training Center.

Darren Till (18-4-1), jeden z nejlepších bojovníků UFC ve střední váze, se ve svém posledním zápase, který se odehrál loni v září, utkal s Derekem Brunsonem (23-8). Anglický bojovník zápas vůbec nezvládl, když nad ním Brunson dominoval především svým wrestlingem. Nakonec donutil Tilla odklepat ještě před závěrečným gongem.

O něco později jej kontaktovala vycházející hvězda UFC Khamzat Chimaev (10-0). Ten oslovil “The Gorillu” prostřednictvím sociálních sítí a nabídl mu pomoc při zdokonalování jeho wrestlingových dovedností. 29letý britský bojovník se rozhodl tuto nabídku využít a objevil se ve Švédsku. Nyní tak můžeme sledovat první společné tréninky obou bojovníků.

“Borz” se pod hlavičkou amerického giganta objevil zatím čtyřikrát a pokaždé své soupeře porazil. Díky sérii vítězství se dostal do nejlepší patnáctky polotěžké váhy. Zatím nebylo oficiálně potvrzeno, kdy se vrátí do oktagonu, ani kdo bude jeho soupeřem, ale hodně se mluví o zápase s bývalým titulovým vyzyvatelem Gilbertem Burnsem (20-4).

Zdroj: YouTube TheMacLife

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ