Neděle, 29 května, 2022
DomůUFCPojďme tlusťochu! - Darren Till na společném tréninku s Khamzatem Chimaevem

Pojďme tlusťochu! – Darren Till na společném tréninku s Khamzatem Chimaevem

Darren Till se rozhodl přijmout nabídku Khamzata Chimaeva. Už je ve Stockholmu, kde má možnost trénovat v jednom z nejznámějších tamních klubů Allstars Training Center.

Darren Till (18-4-1), jeden z nejlepších bojovníků UFC ve střední váze, se ve svém posledním zápase, který se odehrál loni v září, utkal s Derekem Brunsonem (23-8). Anglický bojovník zápas vůbec nezvládl, když nad ním Brunson dominoval především svým wrestlingem. Nakonec donutil Tilla odklepat ještě před závěrečným gongem.

O něco později jej kontaktovala vycházející hvězda UFC Khamzat Chimaev (10-0). Ten oslovil “The Gorillu” prostřednictvím sociálních sítí a nabídl mu pomoc při zdokonalování jeho wrestlingových dovedností. 29letý britský bojovník se rozhodl tuto nabídku využít a objevil se ve Švédsku. Nyní tak můžeme sledovat první společné tréninky obou bojovníků.

“Borz” se pod hlavičkou amerického giganta objevil zatím čtyřikrát a pokaždé své soupeře porazil. Díky sérii vítězství se dostal do nejlepší patnáctky polotěžké váhy. Zatím nebylo oficiálně potvrzeno, kdy se vrátí do oktagonu, ani kdo bude jeho soupeřem, ale hodně se mluví o zápase s bývalým titulovým vyzyvatelem Gilbertem Burnsem (20-4).

Zdroj: YouTube TheMacLife

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
65SledujícíSleduj

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY