DomůCZ/SK MMAJubox o zdravotních komplikacích Karlose Vémoly: Připrav se, nic horšího jsi v...

Jubox o zdravotních komplikacích Karlose Vémoly: Připrav se, nic horšího jsi v životě nezažil!

Jaroslav “Jubox” Pokorný tři roky nuceně odpočíval. Jeho koleno napadl zákeřný zlatý stafylokok. Ten dělá nyní pro změnu paseku v lokti Karlose Vémoly. “Jubox” má pro “Terminátora” jasný vzkaz: Připrav se, nic horšího jsi v životě nezažil!

Zdroj: OKTAGON MMA

“Jubox” si musel dát tři roky přestávku. Měl problémy s kolenem. Po operaci křížového vazu chytil zlatého stafylokoka. Zničil mu chrupavku a umělou náhradu. Plastickou operaci bylo nutné později podstoupit znovu. Do klece se vrátil až na turnaji OKTAGON Prime 4 v Pardubicích.

Stejná diagnóza postihla i jeho přítele Karlose Vémolu. “Terminátor” měl problém s “tenisovým loktem”, chytil infekci a podle posledních vyšetření vaz odumírá. Pokračování jeho kariéry je tak sporné.

“Asi bych mu nic neradil. Ale řekl bych mu, že to pro něj bude nejhorší období, které zažil a ať se na to připraví. Pro bojovníka, který nemůže bojovat, jsou to vždycky těžké časy. Ať se připraví na to, že přijde o spoustu přátel, kteří ho poplácávali po zádech. Ať se připraví na to, že bude zírat do zdi a nebude vědět, co si počít se svým tělem. Vše se však dá překonat. Má skvělou rodinu, která ho určitě podrží. Rozhodně by si měl odpočinout, uklidnit hlavu a nad ničím zbytečně nepřemýšlet. Protože pokud to má přijít, tak to přijde. Je těžké s tím bojovat, ale vůli to nezlomí,” vzkazuje “Jubox” Karlosovi.

Zdroj: iSport | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ