DomůVideaUkázkový knokaut z otočky! Ta hlava bude bolet ještě dlouho

Ukázkový knokaut z otočky! Ta hlava bude bolet ještě dlouho

Turnaj organizace Cage Fury Fighting Championships (CFFC) přinesl parádní podívanou. Paul Capaldo knokautoval svého soupeře Chrise Vasila ukázkovým kopem z otočky. Není pochyb o tom, že Vasila bude jeho hlava ještě hodně dlouho bolet.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Paul Capaldo neskutečným způsobem vypnul Chrise Vasila ve třetím kole jejich souboje, který proběhl na turnaji CFFC 95. Od začátku utkání se Capaldo soustředil na low kicky, které občas střídal s round kicky. Vasil přesto nic nedbal na to, že jeho protivník má precizní kopy, a to se mu stalo osudným. Ve třetím kole se Capaldo prezentoval učebnicovým kopem z otočky, kterým Vasila poslal do říše snů. Jaký div, že Vasilova hlava zůstala na místě.

Vsaď si na bojové sporty a získej 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč!

Výhrou prodloužil Capaldo svou neporazitelnost. V amatérské kleci měl bilanci 5-0, v profi má nyní rekord 6-0. Je velmi pravděpodobné, že se o tohoto bojovníka začnou dříve nebo později zajímat největší organizace MMA na světě.

Zdroj: Twitter UFC Fight Pass

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ