DomůOstatníBen Askren přirovnává prohru s Paulem k drtivému knokautu od Masvidala: Je...

Ben Askren přirovnává prohru s Paulem k drtivému knokautu od Masvidala: Je to ostuda

Ben Askren prohrál v boxerském klání s Jakem Paulem. Podle Askrena však tato prohra nebyla horší než prohra s Masvidalem na turnaji UFC 239. A jak dodává, souboj s Masvidalem pro něj byl mnohem důležitější než zápas s youtuberem v ringu.

Zdroj: ONE Championship

Askren se v boxerském zápase proti populárnímu youtuberovi Paulovi nepředvedl v příliš dobrém světle. Paul bývalého bojovníka UFC knokautoval už v prvním kole tvrdým pravým hákem. Nyní se Ben Askren v rozhovoru s novinářem ESPN Arielem Helwanim rozpovídal o prohře a porovnal ji s tou, kterou utrpěl v souboji s Masvidalem.

“Myslím, že obě prohry jsou ostudné. Zápas s Masvidalem pro mě byl samozřejmě mnohem důležitější. Ten souboj měl v mém životě význam, obrovský význam. Kdybych v zápase proti Masvidalovi vyhrál, tak potom bych bojoval o titul UFC, který je jediným, který jsem nezískal. Kdybych vyhrál i pás UFC, stal bych se jediným zápasníkem v historii, kterému se podařilo získat tituly ve třech největších světových organizacích MMA. Proto pro mě znamenal zápas s Masvidalem mnohem více, než kterýkoli jiný zápas. Jestli se ale bavíme o ostudě, pak jsou oba zápasy srovnatelné.”

Helwani se také Askrena zeptal, jestli nelituje toho, že zápas s Paulem vzal. Na to Ben odpověděl zcela jednoznačně.

“Ne, ani v nejmenším. Jediným důvodem, který by stál za to, abych do toho zápasu nešel, by bylo riziko ostudy. Což se také nakonec stalo. Takže teď už nemá cenu nad tím přemýšlet. Ale dva hlavní argumenty proč jsem ten zápas vzal jsou tyto: obrovská výplata a parádní zábava. Vydělal jsem spoustu peněz. Bohužel se mi nepodařilo vyhrát, ale život jde dál.”

Ben Askren (19-2, 1NC v MMA) je bývalým šampionem welterové váhy organizací Bellator a ONE Championship. Byl součástí historické výměny bojovníků mezi organizacemi UFC a ONE Championship, kdy výměnou za něj přišel do asijské organizace Demetrious Johnson. Ben byl skvělým wrestlerem, ale nikdy nebyl kvalitním postojářem, což sám mnohokrát připomínal.

Zdroj: MMa Fighting | Ariel Helwani Show

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ