DomůOstatníBen Askren přirovnává prohru s Paulem k drtivému knokautu od Masvidala: Je...

Ben Askren přirovnává prohru s Paulem k drtivému knokautu od Masvidala: Je to ostuda

Ben Askren prohrál v boxerském klání s Jakem Paulem. Podle Askrena však tato prohra nebyla horší než prohra s Masvidalem na turnaji UFC 239. A jak dodává, souboj s Masvidalem pro něj byl mnohem důležitější než zápas s youtuberem v ringu.

Zdroj: ONE Championship

Askren se v boxerském zápase proti populárnímu youtuberovi Paulovi nepředvedl v příliš dobrém světle. Paul bývalého bojovníka UFC knokautoval už v prvním kole tvrdým pravým hákem. Nyní se Ben Askren v rozhovoru s novinářem ESPN Arielem Helwanim rozpovídal o prohře a porovnal ji s tou, kterou utrpěl v souboji s Masvidalem.

“Myslím, že obě prohry jsou ostudné. Zápas s Masvidalem pro mě byl samozřejmě mnohem důležitější. Ten souboj měl v mém životě význam, obrovský význam. Kdybych v zápase proti Masvidalovi vyhrál, tak potom bych bojoval o titul UFC, který je jediným, který jsem nezískal. Kdybych vyhrál i pás UFC, stal bych se jediným zápasníkem v historii, kterému se podařilo získat tituly ve třech největších světových organizacích MMA. Proto pro mě znamenal zápas s Masvidalem mnohem více, než kterýkoli jiný zápas. Jestli se ale bavíme o ostudě, pak jsou oba zápasy srovnatelné.”

Helwani se také Askrena zeptal, jestli nelituje toho, že zápas s Paulem vzal. Na to Ben odpověděl zcela jednoznačně.

“Ne, ani v nejmenším. Jediným důvodem, který by stál za to, abych do toho zápasu nešel, by bylo riziko ostudy. Což se také nakonec stalo. Takže teď už nemá cenu nad tím přemýšlet. Ale dva hlavní argumenty proč jsem ten zápas vzal jsou tyto: obrovská výplata a parádní zábava. Vydělal jsem spoustu peněz. Bohužel se mi nepodařilo vyhrát, ale život jde dál.”

Ben Askren (19-2, 1NC v MMA) je bývalým šampionem welterové váhy organizací Bellator a ONE Championship. Byl součástí historické výměny bojovníků mezi organizacemi UFC a ONE Championship, kdy výměnou za něj přišel do asijské organizace Demetrious Johnson. Ben byl skvělým wrestlerem, ale nikdy nebyl kvalitním postojářem, což sám mnohokrát připomínal.

Zdroj: MMa Fighting | Ariel Helwani Show


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ