DomůCZ/SK MMALosene Keita: OKTAGON MMA je skvělá organizace. Nikdo na světě to nedělá...

Losene Keita: OKTAGON MMA je skvělá organizace. Nikdo na světě to nedělá tak, jako to dělají oni

Losene Keita září v organizaci OKTAGON MMA. Jeho profesionální bilance je 9-0, poslední tři výhry si připsal právě v československé organizaci.

Porazil Karola Ryšavého, Ivana Buchingera a Ronyho Paradeisera. Tři velká jména na domácí scéně, navíc prvního a druhého porazil KO/TKO v prvním kole. Kromě toho porazil v postojářském souboji také legendu domácí scény Minčiho Páleše, což je další velký úspěch do jeho sbírky. Nyní má Keita před sebou duel proti Samuelu Barkovi (8-1). Už 11. února se spolu utkají na turnaji v německém Mnichově.

Keita se netají tím, že je v organizaci OKTAGON MMA velice spokojený. A to přesto, že o jeho služby mají zájem další evropské a světové organizace.

V nedávném rozhovoru s médii si Losene Keita nemohl spolupráci s organizací vynachválit.

“V OKTAGONU je to úžasné. Víte, žádná jiná organizace v Evropě to nedokáže dělat tak, jako to dělají oni. Můžu je dokonce porovnávat s BELLATOREM, protože se skutečně rozrůstají. Všichni hned nemůžou předběhnout UFC, protože UFC je obrovská značka, ale nemůžete mi tvrdit, že na světě existuje jiná organizace, která to dělá tak, jako OKTAGON.”

V minulosti se objevily zprávy, že Losene Keita dostal nabídku bojovat na turnaji UFC v Paříži. Navzdory všem spekulacím však “Black Panther” zůstává věrný organizaci OKTAGON MMA. A vysvětluje proč.

“Moje jméno se už přetřásá ve spoustě organizací. Dokonce i v UFC a podobně. Ale já jsem v MMA už pět let. Teď jsem měl 25 let a v OKTAGONU jsem ten nejlepší. Mám rád fanoušky, rád zápasím pro velké publikum. Někdy má OKTAGON dokonce větší publikum než UFC. Tak kam spěchat? Pořád vyhrávám a pořád bojuji. Je to pro mě dobré. Jsme rád, že tam momentálně jsem a pak se uvidí, co přinese budoucnost. Teď se ale soustředím na OKTAGON,” dodal Losene Keita.

Keita na OKTAGONU oceňuje atmosféru na turnajích a především to, že může často bojovat. Není divu, že s odchodem do UFC nebo podobné světové organizace nepospíchá. Zatímco v OKTAGONU je jednou z největších hvězd, v UFC by se stal jen jedním z mnoha. Alespoň tedy zpočátku.

Zdroj: Flashscore | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ