DomůCZ/SK MMALosene Keita: OKTAGON MMA je skvělá organizace. Nikdo na světě to nedělá...

Losene Keita: OKTAGON MMA je skvělá organizace. Nikdo na světě to nedělá tak, jako to dělají oni

Losene Keita září v organizaci OKTAGON MMA. Jeho profesionální bilance je 9-0, poslední tři výhry si připsal právě v československé organizaci.

Porazil Karola Ryšavého, Ivana Buchingera a Ronyho Paradeisera. Tři velká jména na domácí scéně, navíc prvního a druhého porazil KO/TKO v prvním kole. Kromě toho porazil v postojářském souboji také legendu domácí scény Minčiho Páleše, což je další velký úspěch do jeho sbírky. Nyní má Keita před sebou duel proti Samuelu Barkovi (8-1). Už 11. února se spolu utkají na turnaji v německém Mnichově.

Keita se netají tím, že je v organizaci OKTAGON MMA velice spokojený. A to přesto, že o jeho služby mají zájem další evropské a světové organizace.

V nedávném rozhovoru s médii si Losene Keita nemohl spolupráci s organizací vynachválit.

“V OKTAGONU je to úžasné. Víte, žádná jiná organizace v Evropě to nedokáže dělat tak, jako to dělají oni. Můžu je dokonce porovnávat s BELLATOREM, protože se skutečně rozrůstají. Všichni hned nemůžou předběhnout UFC, protože UFC je obrovská značka, ale nemůžete mi tvrdit, že na světě existuje jiná organizace, která to dělá tak, jako OKTAGON.”

V minulosti se objevily zprávy, že Losene Keita dostal nabídku bojovat na turnaji UFC v Paříži. Navzdory všem spekulacím však “Black Panther” zůstává věrný organizaci OKTAGON MMA. A vysvětluje proč.

“Moje jméno se už přetřásá ve spoustě organizací. Dokonce i v UFC a podobně. Ale já jsem v MMA už pět let. Teď jsem měl 25 let a v OKTAGONU jsem ten nejlepší. Mám rád fanoušky, rád zápasím pro velké publikum. Někdy má OKTAGON dokonce větší publikum než UFC. Tak kam spěchat? Pořád vyhrávám a pořád bojuji. Je to pro mě dobré. Jsme rád, že tam momentálně jsem a pak se uvidí, co přinese budoucnost. Teď se ale soustředím na OKTAGON,” dodal Losene Keita.

Keita na OKTAGONU oceňuje atmosféru na turnajích a především to, že může často bojovat. Není divu, že s odchodem do UFC nebo podobné světové organizace nepospíchá. Zatímco v OKTAGONU je jednou z největších hvězd, v UFC by se stal jen jedním z mnoha. Alespoň tedy zpočátku.

Zdroj: Flashscore | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ