DomůCZ/SK MMAJakub Tichota se vysmívá Paulusovi, který s ním údajně nechce zápasit!

Jakub Tichota se vysmívá Paulusovi, který s ním údajně nechce zápasit!

Jakub Chimp Tichota jednoznačně patří mezi největší talenty domácí MMA scény. V organizaci OKTAGON MMA, kde působí v pérové váze, nasbíral již 4 vítězství a míří k nejvyšším metám.

Po poslední výhře totiž vyzval šampiona Buchingera, ale také kývl na výzvu Romana Pauluse, který je zase brán za velkého talenta slovenského MMA. Jak to nyní se zápasem Tichota vs. Paulus vypadá?

„Už v pozápasovém rozhovoru jsem reagoval a přijímal výzvu Pauluse. Zápas směřoval na březen, na jeho domácí půdu v Šamoríně. Doslechl jsem se však, že se mnou jít nechce. Smutný říkat si o zápas s někým, koho pak odmítnu. Ať už to dopadne jakkoliv, já zápas neodvolal a můj cíl zůstává stejný a to titul,” vyjádřil se Jakub Tichota na svém Instagramu. Dle jeho slov tedy Paulus souboj odmítl, i když ho po svém posledním zápase vyzval.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Paulus totiž na turnaji OKTAGON 29, kde dokázal porazit Gabala, prohlásil, že jako budoucího soupeře si představuje vítěze zápasu Tichota vs. Kareta, který se pak konal na následujícím turnaji.

Uvidíme, jak celá věc dopadne a jak se k situaci postaví organizace a také Roman Paulus. Každopádně o takovýto souboj bychom rozhodně nechtěli přijít.

Zdroj: Instagram Jakub Tichota

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ