DomůUFCKamaru Usman chce zápasit v polotěžké váze! Koho chtěl vyzvat?

Kamaru Usman chce zápasit v polotěžké váze! Koho chtěl vyzvat?

Veltrové váze UFC vládne již delší dobu jeden muž, a to Kamaru Usman. Ten v celé kariéře prohrál jen jednou. V roce 2013. A když ve své váze nemá konkurenci, přemýšlí o přesunu do váhy vyšší.

Stejně, jako to udělal dříve Conor McGregor a stal se tak, jako první v historii, šampionem dvou váhových kategorií.

Kamaru Usman v loňském roce zvažoval přechod do vyšší váhy. Nechtěl však do střední, ve které vládne jeho přítel Israel Adesanya, ale rovnou do polotěžké.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

„Měl jsem v plánu přeskočit Israela Adesanyu a jít zápasit s Janem Blachowiczem do polotěžké váhy, protože jsem jednička pound-for-pound a chci to dokázat. Nezáleží jaká váha to je, myslím, že by byl pro mě dobrý soupeř,“ vyjádřil se Kamaru Usman pro server GQ Sports. Jedná se na první pohled o šílenou věc, ale Usman je opravdové zvíře, které je schopné všeho.

Situace se však změnila. Blachowicz má teď plány zcela jiné. V říjnu prohrál s Gloverem Teixeirou a přišel o pás šampiona. Nyní jej měl čekat duel s Aleksandarem Rakicem, ale ten se musí odložit. Polák se zranil.

Kamaru Usman se naposledy představil v kleci v listopadu loňského roku, když porazil Colbyho Covingtona na body. Jméno jeho dalšího soupeře není známo. Je otázkou, jestli by Kamaru Usman měl chuť se utkat kupříkladu s Jiřím Procházkou.

Zdroj: GQ Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ