DomůUFCJamahal Hill: O pás by měl bojovat Rakić a ne Procházka

Jamahal Hill: O pás by měl bojovat Rakić a ne Procházka

Jamahal Hill, jeden z patnácti nejlepších bojovníků UFC v polotěžké váze, se domnívá, že o mistrovský pás by měl bojovat Aleksandar Rakić, a ne Jiří Procházka.

Zdroj: UFC

Aleksandar Rakić se v nadcházejícím zápase utká s Janem Blachowiczem. Naproti tomu Jiří Procházka by se měl utkat o pás s šampionem polotěžké váhy Gloverem Teixeirou.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Jamahal Hill, který je v žebříčku polotěžké váhy na dvanáctém místě, je toho názoru, že o pás měl bojovat Rakić a ne Jiří Procházka.

“Myslím, že Rakić by měl bojovat o pás, protože je v UFC déle. Kdo byl v naší váhové kategorii úspěšnější? Kdo si zasloužil bojovat o pás více? Podle mého názoru Rakić. Jiří přišel do UFC a porazil dva zápasníky, kteří byli po porážkách.”

Hillův výrok se nezdá býti ničím jiným, než jen výkřikem do tmy. Pravděpodobně na sebe chce jen upozornit. Argument, že si Rakić zaslouží titulový zápas více, protože je v organizaci déle, je zcela mimo mísu. Hill navíc nemá úplný přehled o dění ve své váze, když říká, že jak Reyes, tak Oezdemir šli do zápasu s “BJP” po porážce. Naopak. Z posledních čtyř Rakićových soupeřů, šli do zápasu s ním hned tři po prohře v předchozím zápase. A pokud bychom se měli bavit o atraktivitě zápasnického projevu, tak tady vůbec nemůžeme Rakiće s Procházkou srovnávat.

Rakić je dnes na třetím místě polotěžké váhy UFC. Na druhém místě je Jiří Procházka. Rakić bojuje pod křídly UFC od roku 2017 a za tu dobu absolvoval sedm zápasů, z nichž šest vyhrál. Procházka debutoval v oktagonu UFC v roce 2020 a v UFC dosud bojoval dvakrát. Nejprve knokautoval Volkana Oezdemira a poté stejným způsobem porazil Dominicka Reyese.

Zápas Procházky s Gloverem Teixeirou, šampionem polotěžké váhy, zatím nebyl oficiálně oznámen.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ