DomůUFCJamahal Hill: O pás by měl bojovat Rakić a ne Procházka

Jamahal Hill: O pás by měl bojovat Rakić a ne Procházka

Jamahal Hill, jeden z patnácti nejlepších bojovníků UFC v polotěžké váze, se domnívá, že o mistrovský pás by měl bojovat Aleksandar Rakić, a ne Jiří Procházka.

Zdroj: UFC

Aleksandar Rakić se v nadcházejícím zápase utká s Janem Blachowiczem. Naproti tomu Jiří Procházka by se měl utkat o pás s šampionem polotěžké váhy Gloverem Teixeirou.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Jamahal Hill, který je v žebříčku polotěžké váhy na dvanáctém místě, je toho názoru, že o pás měl bojovat Rakić a ne Jiří Procházka.

“Myslím, že Rakić by měl bojovat o pás, protože je v UFC déle. Kdo byl v naší váhové kategorii úspěšnější? Kdo si zasloužil bojovat o pás více? Podle mého názoru Rakić. Jiří přišel do UFC a porazil dva zápasníky, kteří byli po porážkách.”

Hillův výrok se nezdá býti ničím jiným, než jen výkřikem do tmy. Pravděpodobně na sebe chce jen upozornit. Argument, že si Rakić zaslouží titulový zápas více, protože je v organizaci déle, je zcela mimo mísu. Hill navíc nemá úplný přehled o dění ve své váze, když říká, že jak Reyes, tak Oezdemir šli do zápasu s “BJP” po porážce. Naopak. Z posledních čtyř Rakićových soupeřů, šli do zápasu s ním hned tři po prohře v předchozím zápase. A pokud bychom se měli bavit o atraktivitě zápasnického projevu, tak tady vůbec nemůžeme Rakiće s Procházkou srovnávat.

Rakić je dnes na třetím místě polotěžké váhy UFC. Na druhém místě je Jiří Procházka. Rakić bojuje pod křídly UFC od roku 2017 a za tu dobu absolvoval sedm zápasů, z nichž šest vyhrál. Procházka debutoval v oktagonu UFC v roce 2020 a v UFC dosud bojoval dvakrát. Nejprve knokautoval Volkana Oezdemira a poté stejným způsobem porazil Dominicka Reyese.

Zápas Procházky s Gloverem Teixeirou, šampionem polotěžké váhy, zatím nebyl oficiálně oznámen.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ