DomůUFCJsem nejlepší polotěžkou vahou na světě – Adesanya si je jistý výhrou...

Jsem nejlepší polotěžkou vahou na světě – Adesanya si je jistý výhrou nad Blachowiczem

Israel Adesanya si je dobře vědom svých schopností a věří, že je nejlepší polotěžkou vahou na světě. Aktuální šampion UFC střední váhy to řekl v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Embed from Getty Images

Adesanya s Helwanim hovořil také o svém názoru na polotěžkou váhu. Určitou míru srovnání asi má, vždyť v minulosti, když ještě bojoval v kickboxu, válčil v těžké váze.

“Říkal jsem, že každým zápasem se rozvíjím, zlepšuji se. Všichni se se mnou chtějí co nejdříve utkat, aby mě mohli porazit. Vědí, že v tomto sportu dosáhnu velkých věcí. Ale mě to nezajímá. Chci jen čas, abych na sobě mohl dále pracovat. Pořád makám a jsem stále lepší. Teď můžete říci, že jsem nejlepší polotěžkou vahou na světě.”

Helwani se pak Adesanyi zeptal na potenciální zápas s Blachowiczem. “The Last Stylebender” jasně odpověděl, že by ten zápas by vyhrál.

“Stoprocentně bych ho porazil, ale nejdříve si o tom musím promluvit s trenéry. Nejsem jako Paulo Costa nebo Jon Jones – oni kolem sebe mají jen přitakávače, kteří nepřemýšlí. Já jsem všeho dosáhl společně se svými trenéry. Budoucí kroky řešíme vždycky společně. Líbí se mi myšlenka souboje s Janem. Líbí se mi myšlenka bojovat s Cannonierem. Všechno je otevřené. Teď si ale chci odpočinout. Každopádně polotěžká váha vypadá opravdu dobře a já jsem nejlepší zápasník této váhy na světě.”

Dlouho se také hovoří o potenciálním souboji Israela Adesanyi s Jonem Jonesem. Dvou bojovníků, kteří k sobě nechovají vůbec žádné sympatie a kdykoli mohou, tak se navzájem provokují. Adesanya už dlouho říká, že v budoucnosti stoprocentně dojde k zápasu s Jonesem, ale jak je patrné z rozhovoru s Helwanim, zajímá jej také souboj s Blachowiczem. Jestli se však některý z těchto soubojů uskuteční, na to nám odpoví asi jen čas.

Naopak jistotou je, že Jan Blachowicz se při své první obhajobě pásu šampiona polotěžké váhy UFC utká s vítězem souboje Santos vs. Teixeira, který proběhne 7. listopadu.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ