Alex Pereira: Dvakrát porazil Adesanyu v kickboxu a teď míří do UFC

Alex Pereira, muž, který dvakrát v kickboxerských zápasech porazil aktuálního šampiona střední váhy UFC Israela Adesanyu, se možná brzy připojí k největší organizaci MMA na světě.

Embed from Getty Images

Alex Pereira porazil Israela Adesanyu jednomyslným rozhodnutím v dubnu 2016 na turnaji Glory of Heroes 1 a v odvetě v březnu 2017, na turnaji Glory of Heroes 7, jej dokonce tvrdě knokautoval.

Israel Adesanya (19-0 MMA) přešel do světa MMA a stal se šampionem střední váhy organizace UFC, zatímco Pereira nadále pokračoval ve své kickboxerské kariéře. Sice si střihl tři utkání v MMA s bilancí 2-1, ale od roku 2016 v MMA nebojoval. To se ale může v krátké době změnit.

Laureano Staropoli, bojovník weltrové váhy UFC a týmový kolega Pereiry umístil na svém Instagramu příspěvek, ve kterém oznamuje, že již brzy dojde k debutu Pereiry v oktagonu UFC. Staropoli k příspěvku připojil i video z tréninku. To vše okořeněné vzkazem pro fanoušky a hlavně pro Israela Adesanyu:

“Adesanyův tatík je připraven na svůj debut v UFC. Brzy ho uvidíme v největším oktagonu na světě, jak bije svého synka a bere si jeho mistrovský pás.”

Alex Pereira (41-6, 30 KO, Kickboxing) je v současné době bojovníkem největší kickboxerské organizace GLORY. Naposledy v ní bojoval v prosinci. Aktuálně Brazilec drží šňůru osmi vítězných zápasů v řadě. Poslední tři utkání vyhrál knokautem. Fanoušci MMA si už dlouho kladou otázku, jak by si Pereira vedl v UFC, když je jediným člověkem na světě, který kdy dokázal ukončit knokautem Adesanyu. Vzhledem k tomu, že právě Adesanya je v současnosti jedním z nejlepších bojovníků MMA na světě, bylo by tak nesmírně zajímavé vidět jejich vzájemný souboj v oktagonu.

Zdroj: bjpenn.com | Instagram Laureano Staropoli

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA